Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan fiatal lány,...

Van itt olyan fiatal lány, aki szereti az idősebb férfiakat, esetleg nem zárkózik el egy kapcsolattól? 45...

Figyelt kérdés

Tudom, tele leszek negatív kommenttel.

De ha van, akit érdekel, akár pv is jöhet 🤪



2021. júl. 4. 16:26
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

#3

#4 tinder, puncs?

Ezeket sehol nem jegyzik...

Ott úgysem találsz senkit.

2021. júl. 4. 16:40
 12/31 anonim válasza:
#10: fiatal lányhoz képest Tata vagy. Apuci.
2021. júl. 4. 16:50
 13/31 anonim válasza:
rengeteg ilyen lány van, itt is naponta jönnek ilyen kérdések hogy beleszerettem egy 10-20 évvel idősebb pasiba. szóval lehetséges.
2021. júl. 4. 16:54
 14/31 anonim válasza:

12. Szerinted az ember élete 5 évből áll? Előtte gyík,utána tata? Egy picit el vagy tévedve. 😂


Én úgy érzem 40 felett teljesedtem ki. Persze ez nem mindenkire vonatkozik, elég sok dooognak klappolni kell ehhez.


A fiatal lány kérdése meg csak annyi, hogy aki ilyet szeretne, az próbálkozzon. Kit érdekel vagy zavar? Ennyi erővel bárkibe bele lehetne állni...

2021. júl. 4. 16:59
 15/31 A kérdező kommentje:

#12 Te nagyon szögletesen látod a világot.

Ez nem ilyen egyszerű, ahogy leírod.

Persze, biológiailag lehet, hogy a lányom lehetne. De ha ezen túllépsz, akkor nézd meg a mai 18-25 éves korú hímeket.

Mit látsz? Van ecsetfejű, körbelőtt, telerajzolt generáció, aki a fűnyírót nem tudja beindítani "anyu/apu" nélkül, nemhogy elképzelése lenne az életről, akár hátteret tudna biztosítani a családalapításhoz...

Mamahotel 35-ig, utána koppanás.

Egy ilyen, aki nem tudja segíteni, támogatni (nem anyagilag, azt apuci előteremti neki) a párját, nem nagyon lesz életképes egy párkapcsolatban. És ha hiszed, ha nem, a nőknek ez elég fontos, mindegy milyen korú. Csak érezze, tudja, hogy van válaki, akire számíthat. Ezt ritka az a 20 éves, aki tudja adni. Mégegyszer hangsúlyozom : nem anyagi szempontokat figyelembe véve.

A másik oldal, hogy megtehetném, hogy fizessek érte. Csak nem teszem, mert az már egy másik történet lenne. Az üzlet. Nekem nem az kell.

Hosszú lett, bocs 🤭

2021. júl. 4. 17:26
 16/31 anonim válasza:

15!

A másik oldal, a lányok milyenek? Nem a 20-as gyikok, azután? Mi történik? Nekem az a normális, az tűnik annak, a buborékom/környezetem alapján, hogy 30 körül gyerek, inkább kicsit előtte, 10 év elszalad, válás. Aztán kopp. De abban egyetértek, hogy a fiúk még 35 körül is ma inkább lányok. A többség.

2021. júl. 4. 17:40
 17/31 anonim válasza:
Szia, kinyalod a seggem?
2021. júl. 4. 17:43
 18/31 anonim válasza:
Reggel egy hasonló kérdést én is kiírtam. Válasz nem érkezett, csak kioktatás.
2021. júl. 4. 17:55
 19/31 anonim válasza:

Kérdező! Itt olvastam az Anotalk-ról, kattintottam én hülye. hasonló, mint a 17-es kolléga, 2 csetig néztem, igy kezdik:

1. cset: "szia bu*im!" - a * meglepő módon egy z-betű

2. cset: "szereted, ha megaláznak, küldd a sznepcseted.."

Szóval ott ne próbálkozz. Ez a fiatal lány/fiú/lányfiú generáció valahogy eléggé kevéssé aktivizálható felnőtt embereknek. Úgy vettem észre a rövid, néhány napos tapasztalatszerzésem alatt, hogy olyanok, mint az ovisok. Leragadtak ott, hogy az én apukám rendőr és felrobbant.. Csak nekik van nemiszervűk és azzal próbálnak ordenárébbak lenni a csoportnyomásra. Boomerség lehet, de a neten ez van, siralomvölgy.

Ha van gyereked örülj és keress egy generációval arrébb, ha nincs, hát akkor sok erőt kivánok a projektnek!

2021. júl. 4. 18:01
 20/31 anonim válasza:
Kérdező, én ráfostam a Loki fejére, ne hidj neki, csak a düh beszél belőle🤔
2021. júl. 4. 18:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!