Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Csak én fogom fel így a...

Csak én fogom fel így a lányok leszólítását?

Figyelt kérdés

Nekem teljesen jó, ha hódítani kell. Sosem féltem ettől, és élvezem is, jó játék. De főleg azért, mert tudom, hogy a lányok, akiket leszólítok, azok normálisak. Érzem a kisugárzásukon, a tekintetükben, ha hallom ahogy beszélnek, akkor végképp. Ha el is utasítana, akkor is tudom, hogy kellemes interakció lesz közöttünk, mert jó a személyisége, csak talán nem vagyok számára vonzó. És az elutasítás is mindig finoman ér, nem kérdezem meg tőle, hogy tetszem e neki, hanem látszik az egész beszélgetésből. Akkor nehezebb, ha elpirul, zavarba jön, mert kérdéses hogy nem érdeklem, vagy csak furán érzi magát. Ezért többször közelítem meg ha tudom, és mindig csak úgy, amíg pont kényelmesnek érzi az egészet.


Szerintem nagyon sok fiú rossz lányokhoz megy oda. Én se érezném magam kényelmesen egy felszínesebb, szociálisan béna lánynál, aki nem tudja lereagálni a helyzetet. Ti hogy élitek meg ezeket? Voltak rossz élményeitek ezzel kapcsolatban? Akár lányok is írhatnak, hogy nektek mi volt a kellemes, és mi volt a kellemetlen.



2021. jún. 29. 07:02
 1/7 anonim válasza:

Én még ilyen nagyon értelmiségi lánnyal nem próbálkoztam ;)

Csak eggyel de ott hamar kiderült, hogy nem fog össze jönni mert távolság meg minden. Értelmes lányokkal azért próbálkoztam és többnyire megy a dolog, de szerintem azért mert nem olyan tapasztaltak és vevők a poénjaimra ;p.

Egy idő után tényleg szórakozás az egész és csak jól kell érezni magunkat közben :3

Jó figyelni a pozitív reakciót és, hogy vevők a dologra.

2021. jún. 29. 07:51
 2/7 anonim válasza:
hoditson az apja faxa. Nem ernek ennyit a nok hogy idot pazaroljak rajuk. A kozos vonzalom megint mas dolog...
2021. jún. 29. 08:13
 3/7 anonim válasza:
Kérdező, ez a helyes mentalitás! A múltban általában túlagyaltam, ha nem sikerült egy-egy leszólításom, közeledésem csajokhoz. Már én is azon vagyok, hogy úgy fogjam fel, mint te:) Még a karantén után nem teljesen vagyok olyan szociális, mint régen, de alakul, és az a célom, hogy játéknak fogjam fel a hódítást én is!
2021. jún. 29. 13:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Sok sikert hozzá!
2021. jún. 29. 13:24
 5/7 anonim válasza:
Köszi!
2021. jún. 29. 13:39
 6/7 anonim válasza:
Ez király! Én még dolgozom rajta, hogy így tudjam felfogni.
2023. szept. 13. 20:18
 7/7 anonim válasza:
Aktuális ez nekem. Még mindig nehezen veszem rá magam, de újraolvasom inspirációként.
márc. 19. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!