Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol tudnék ismerkedni éretebb...

Hol tudnék ismerkedni éretebb 40-60 éves hölgyekkel?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy hol tudnék ismerkedni éretebb korosztályú, 40-60 éves hölgyekkel, ahol relatív nyitottabbak rá?

Milyen megszólítás, vagy nyitás lenne a megfelelő egy fiatalabb sráctól?


20/F


2021. jún. 29. 00:20
 1/5 anonim válasza:
badoo. Viselkedj ugy veluk mint a kortarsaiddal, az a legrosszabb ha kivetelezel veluk... Es a kort sose hozd szoba, kenyes tema meg akkor is ha egyikotoket se zavar. Ja es sajna eleg keves idosebb no vevo a fiatalokra, de azert vannak, szerencsere pont a jobbik fajtabol :D
2021. jún. 29. 08:15
 2/5 anonim válasza:

Azért azt tudod, hogy egy 40 és egy 60 éves között óriási különbség van.


Most, 40 évesen 5 éves a kisfiam. Amikor én 60 leszek, ő 25.

2021. jún. 29. 22:38
 3/5 anonim válasza:
#2 nem ertem a problemat, anyam 50 eves megis siman osszefekudnek egy 50-es novel, persze ha normalisan nez ki, de ugyan ugy egy 18 evessel is siman agyba mennek, es en is huszoneves vagyok. (mondjuk a 60 szerintem is sok, nem a kor miatt hanem jol kinezo 60-ast meg nem lattam)
2021. jún. 29. 23:08
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze tisztában vagyok vele, de a kérdés priorítása az lenne, hogy hol van olyan hely pesten ahol picit nyitottabbak erre a hölgyek.
2021. jún. 30. 11:23
 5/5 anonim válasza:
van valami retro vagy milyen diszko a nyugatinal budapesten, legalabbis nekem azt mondtak oda jarnak ilyen nok. Kepek alapjan igaz lehet, de elkepzelni nem tudom milyen fortelem zenek mehetnek ott :D
2021. jún. 30. 11:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!