Annak hogy a férfiak futnak a nők után mikor lesz vége?
Soha nem lesz vége, a tesztoszteron termelődés miatt mindig futni fognak a nők után. Hiába találnak fel bármilyen technológiát, a nőket nem fogja helyettesíteni.
Esetleg akkor lehet vége, ha feltalálnak egy szert ami 0-ra csökkenti a tesztoszteron termelést és kötelezően beadják a népnek, mint most a korona vakcinát.
Valahol jó ötletnek tartom az ötletedet, meg ami manapság is létezik, sőt azt is, hogy ez elérhetőbb legyen nem csak a gazdag rétegnek. Ha ezáltal csak egy kicsi mértékben is csökkennének a szexualitással kapcsolatos bűncselekmények.
De mint átlagos, húsvér ember, számomra nem helyettesítené semmilyen műszer a valódiságot. Mivel nem csak a szex hajtja az embereket a kapcsolat iránti vágyakozásra. Akármennyire is is tudná az AI helyettesíteni a kommunikációt tartalmilag, nem fogja tudni a komplex érzelmi-gondolati összefüggéseket értelmezni, főleg ha ezt full tónustalanul, pokerface-szel teszi az ember. Na meg nem tudsz rá felnézni, se büszkének lenni.
A másik fele, a kémiai vonzódás is. Hiába lehet fullos a csaj/pasi, ha valamilyen szinten undorosz tőle vagy „indokalatlanul” taszít (bőr illata, testnedvek...) Ez is meghatározó.
Gondolj bele, hogy a videójátékoknál mennyit fejlődött az AI, jól el lehet lenni pl. a COD-dal offline is, de mégis az online játéknak az élményét nem helyettesíti. Akármilyen érzelmet ki tud belőled váltani (legyen jó vagy rossz), míg offline max legyintesz a dolgokra. Ezért is van mindig vmi online játék felkapva.
Az embernek kell a kihívás, a fejlődés, felfedezés és ez a kritikus pontja általában a kapcsolatok sikerességének is.
Azzal viszont nem igazán értek egyet, hogy a férfiaknak kell csak futni a nőkért. De ha ezt is evolúciósan nézzük, lehet a férfinak kezdetben nehezebb a pártalálas, de általában egy kapcsolat hosszabb távú fenntartásában egy nőnek kell jobban megdolgozzon és kreatívabbnak lennie, de erre jó mutató az is, hogy melyik nem lép férre gyakrabban.
Persze, mindenhol van kivétel, mielőtt valaki általánosításna vélné teljesen, és pont ezek a kivételek is mutatják azt, hogy nem csak ösztönlények vagyunk, mindenki önnálló individuális teremtmény, míg ezt egy mesterséges dologról nem mondhatjuk el (jelenleg). Meg ott az a tudat is az AI-nál, hogy szimulációk sorozatát hajtja végig egyes tanulási folyamatokban is más-más szituációkban. Hiányzik belőle a kritikus gondolkodás.
Tehát ennek a mesterséges dolognak a kivitelezése nem a mi századunkban fog kiviteleződni. És szerintem inkább arra tendálna ez a technológiai előretörés, mint a Fallout 4-ben, hogy a synthekbe átültetik alapnak egy személy memóriáját. Így már az AI tud egyedi „gondolkodásra” egy előzetes ismeret alapján.
Az meg hogy drogokkal, meg elektródákkal stimuláljuk az agyunkat már létezik. De új drogok kifejleszteni, és annak mellélhatását kezelni, hát... Nem fog bekövetkezni, főleg, hogy a mai napig alig a törekéde működik a már ismert drogoknál. Na meg nézzünk rá globálisan az eü-re. Ja és ezt a folyamatot továbbgondolva, a plasztikai sebészeti beavatkozás sokkal elérhetőbb elterjedtebb, igény is sokkal több van rá... Tehát aki annyira sikertelen, és nézett is már tükörbe, az forduljon ehhez az opcióhoz, hogy ha ennyire számít számára a külső...
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!