Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért ilyen tucat nőkkel van...

Miért ilyen tucat nőkkel van tele a Tinder?

Figyelt kérdés
Férfi szemmel a nők baromi unalmasak tinderen kinézetileg, nem azt mondom hogy csúnyák, igazából jól néznek ki DE az összes ugyan úgy néz ki, az az érzésem van állandóan hogy eldobok egy követ az utcán és tuti 1 ilyet találnék el ... Most a tizen-huszonéves korosztályról beszélek. Női szemmel a férfiak is ilyen tucatul néznek ki? Lehet a kor miatt van? :D Valahogy 30-on, 40-en felül már sokkal inkább láthatóak a különbségek emberek között, de így huszonévesen...

2021. jún. 12. 12:00
1 2 3 4 5
 31/41 anonim válasza:

30


Teljesen igazad van de legalább a férfiak nem tagadják ezt és nem alszenteskednek.Mindketto nem megéri a pénzét,csak a nők ezt nem szeretik bevallani

2021. jún. 20. 16:54
 32/41 anonim válasza:

31-es:

És meggondoltad, hogy miért "álszenteskedhet" egy nő?

2021. jún. 20. 16:59
 33/41 anonim válasza:
Amelyik nem álszenteskedik az le van hordva mindenféle riherongynak. :D
2021. jún. 20. 17:02
 34/41 anonim válasza:
Rossz válasz.
2021. jún. 20. 17:10
 35/41 anonim válasza:

Nem állszenteskedik senki. Az tény és való, hogy a férfiaknak nagyobb a libidójuk a tesztoszteron hatására. Biztos van sok faszéhes nő, de a férfiak nagyátlagban kanosabbak.

Én magam részéről évekig elvagyok férfi nélkül. Sőt, az egész életemet is le tudnám élni nelkülük, ha mondjuk lenne belőle valami hasznom.😂

2021. jún. 20. 17:20
 36/41 anonim válasza:

32


Ezen még nem gondolkodtam el de érdekelne a válasz

2021. jún. 20. 20:43
 37/41 anonim válasza:

Egyrészt a nők vannak jobban kiszolgáltatva. Sok barom van aki menet közben lekapja az óvszert, és ha baba sikerül be, az nyilván a nő dolga lesz a továbbiakban. És ez rendes óvszer használat mellett is meg tud esni, de hangsúlyozom, rengeteg óvszerhisztiző pasi van.


Másrészt a nő kielégítése még mindig sok helyen tabu.


Harmadrészt a női orgazmust nehezebb elérni mint a férfiak, mert mindenki máshogy szereti és jó taktikát idő elsajátítani. Nyilván szexkapcsolatba ez belefér, de egyéjszakásnál mondani, hogy mit merre hogyan, és egy órát szöszölni egy microorgazmusért, kösz, nem.


Negyedrészt, a nők nem úgy működnek mint a férfiak. Nektek a vizuális hatás nagyon sokat jelent, de nekünk az érzelmeken van a fő hangsúly. A bizalom mindennél többet számít, míg nektek kb mindenre fel tud állni és el tudtok menni kötődés nélkül is.

2021. jún. 20. 20:54
 38/41 anonim válasza:

37


Sok mindenben igazad van,férfiak között is vannak kivételek,de szerintem a nők szexigenye simán van akkora mint a férfiaké,csak ők tagadják ezt hogy nekik nem a szex számít.En azt vettem észre hogy te inkább ilyen feminista típusú nő vagy,én viszont realista,tehát a nők és a pasik is ugyanolyan idióták,tisztelet a kivételnek.Gusztustalan a legtöbb férfi mentalitása és a hozzáállása a nőkhöz DE a legtöbb nőnek ilyen hatodik kellenek és ez tény

2021. jún. 20. 21:11
 39/41 anonim válasza:
Én nem is tagadtam a nők szexigényét csak én is realista módon felvázoltam miért vagyunk “álszentek” a te megfogalmazásodba.
2021. jún. 21. 05:35
 40/41 anonim válasza:

#24

Tudom, és értem is a viccet 🙃

Szerintem abszolút nem volt támadó jellegű a kommentem, de úgy látom te annak vetted 😌 Próbáltam belemenni egy hülyéskedésbe, ami másoknál működött, de írásban ezekszerint máshogy jön le 😅


24/26 voltam

2021. jún. 21. 09:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!