Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért ilyen tucat nőkkel van...

Miért ilyen tucat nőkkel van tele a Tinder?

Figyelt kérdés
Férfi szemmel a nők baromi unalmasak tinderen kinézetileg, nem azt mondom hogy csúnyák, igazából jól néznek ki DE az összes ugyan úgy néz ki, az az érzésem van állandóan hogy eldobok egy követ az utcán és tuti 1 ilyet találnék el ... Most a tizen-huszonéves korosztályról beszélek. Női szemmel a férfiak is ilyen tucatul néznek ki? Lehet a kor miatt van? :D Valahogy 30-on, 40-en felül már sokkal inkább láthatóak a különbségek emberek között, de így huszonévesen...

2021. jún. 12. 12:00
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
nem csak ott, itt is ez van, nappal is. Most jon majd a papucs idoszak, jo kis gombakremes labszag mindenhol .... :D
2021. jún. 13. 10:54
 12/41 anonim válasza:
A pasik nem egyformák tinderen, viszont 90%-uk ronda.😆 Na most az jobb?
2021. jún. 13. 16:38
 13/41 anonim válasza:
A férfiaknak úgysem kell szépnek lennie, csak pénzesnek szóval teljesen mindegy.
2021. jún. 13. 17:07
 14/41 A kérdező kommentje:
de milyen az a szép férfi amúgy is? Azok a koreai porcelánképű pop énekesek szépnek számítanak? Vagy a fiatal brad pitt féle férfiak? :D A férfias férfiak akkor már nem is rúgnak labdába? Gondolok itt az olyasmikre mint mondjuk Tom Selleck (régebben)
2021. jún. 13. 17:26
 15/41 anonim válasza:
Mert ha valaki egyedi, azt fikázzátok, hogy fúj milyen ez meg az rajta. Már csodálkoztok azon, ha nem egy benyomott mopsz orrot láttok meg vakolt arcot, hanem karakteresebb női vonásokat, és beszartok attól, ha egyéniséggel találkoztok. Na ezért van ennyi tucat csaj. Megműttetik magukat azért, hogy elfogadja őket a tömeg.
2021. jún. 13. 18:16
 16/41 anonim válasza:
A 15-ös jól leírta.
2021. jún. 13. 18:18
 17/41 A kérdező kommentje:
najó, annyira elegem lett hogy fordított pszihológiát alkalmazok. Mindenféle hülyeséget írtam a biomba, egy értelmes ember látja hogy nem gondoltam komolyan, a hülyék meg tuti élből balra húznak. Kíváncsi leszek egyáltalán lesz-e olyan aki ezen az 1 centis akadályon át tud ugrani :D
2021. jún. 13. 22:05
 18/41 anonim válasza:

Ez a fordított pszichológia csak azoknál működik, akiknek kényszeres megfelelési vágyuk van. Nagyon rosszul gondolod. :D


Én tinderen szinte minden nap látok valakit , akinél valami provokatív szar van a biojában. Nem értem, hogy reméli, hogy majd így sikerrel jár...:D Ha komolyan gondolja, ha nem , ellenszenves és kész...

Egy értelmes ember nem fog időt pocsékolni a hülyeségedre, mert látja, hogy komolytalan vagy.

Javaslom, hogy inkább legyél egyenes.

Eleve nehéz férfiaknak matchet szerezni, ezzel nem fogod megkönnyíteni a dolgod. :D

2021. jún. 14. 13:06
 19/41 A kérdező kommentje:

szerintem meg te látod nagyon rosszul. Pont az hogy kell a francnak az a sok tucat nő, azok a karótnyelt idióta humorúak, és képtelenek humorosak lenni, de mégcsak értelmezni se tudják. Akik szerint a humor ott kezdődik hogy egy macska hülye arcot vág, what ?! Dank meme-ek, és hasonló puruttya dolgok, valahol itt kezdődik a humor nálam :D Aki meg nem vevő ezekre azzal tényleg ne is fárasszuk egymást. De érdekes mód eddig mindenki szerette a belsőmet :P Én ha meglátok egy nőt aki kiír valami f@szságot, és kis logikával le lehet venni hogy amúgy vicc az egész, azoknál áll vissza a hitem az emberiségbe, ha ez igaz fordítva is akkor királyság van, ha nem akkor meg inkább halok meg egyedül mintsem egy kolonccal :D De csak elmondom neked hogy így is likeolnak az emberek, akkor mégiscsak igazam van :3


ja és még mielőtt azzal jönnél hogy nem így működik az élet, hát de, az én világomban igen, mindenből lehet viccet csinálni, és érdekes mód még sokkal jobban is tudok keresni ilyen mentalitással mint az átlagember :OO

2021. jún. 14. 13:50
 20/41 anonim válasza:
Fogalmazásodat elnézve értem miért nincs barátnőd.
2021. jún. 14. 14:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!