Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Azokhoz szólnék, akik megtalál...

Azokhoz szólnék, akik megtalálták az Igazit. Honnan tudtátok, hogy Ő életetek Szerelme? Ez már az első pillanatban lehet érezni vagy ki is alakulhat?

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 20:35
 1/9 anonim válasza:
Nincs olyan, hogy igazi. Nincs szerelem első látásra. Ez kislanyos ábránd csupán, mellyel még 40-es nők is álltatják magukat. Minél korábban josz rá erre, annál jobb neked.
2021. jún. 10. 21:01
 2/9 anonim válasza:

Igaza van 1-nek.

Nincs ilyen csak az a lényeg, hogy egymáshoz kell csiszolódni és a problémákat együtt megoldani és nem rögtön elhagyni a másikat. Vagy megcsalni.

A rózsaszín köd mindig elmúlik.

2021. jún. 10. 21:09
 3/9 anonim válasza:
Ezzel egyet tudok érteni. Nagyon szép dolog a szőke herceg fehér lovon, de az csak a mesében van. Tökéletes ember nincs. Ezért olyan nincs, hogy ne legyen probléma. Ha ezeket megoldjátok, szeretitek, tisztelitek egymást, és boldogok vagytok, akkor "ő az igazi", tehát magyarul összeilletek
2021. jún. 10. 22:26
 4/9 anonim válasza:
Közölte, hogy Fideszes.
2021. jún. 11. 15:45
 5/9 anonim válasza:

Elkezdtünk beszélgetni. Hamar kiderült, hogy nagyon egyforma az ízlésünk, a személyiségünk, szinte ugyanúgy gondolkodunk fontos dolgokról, (pl.: egyikünk sem akar gyereket), nagyon jól kijövünk egymással, ha van konfliktus, azt veszekedés és anyázás nélkül, felnőttek módjára meg tudjuk beszélni. Kölcsönösen tiszteljük egymást, megosztjuk a házimunkát, az anyagiakat, együtt is élünk szinte a kezdetektől fogva.


26/N, 35/F

2021. jún. 12. 16:47
 6/9 anonim válasza:

5-ös! Megkérdezhetem mióta vagytok együtt? :)

Nagyon harmonikusnak tűntök együtt a leírásod alapján!

2021. jún. 12. 17:37
 7/9 anonim válasza:
Kedves 6-os! Még csak fél éve vagyunk együtt, tudom ez még nem sok idő, de már az első perctől fogva, hogy rám írt a párom, úgy éreztem, mintha már ezer éve ismernénk egymást. Ilyet még sohasem éreztem azelőtt.
2021. jún. 12. 21:26
 8/9 A kérdező kommentje:
Valahogy én is így képzelem el, mint az 5-ös. Örülök Nektek még így ismeretlenül is, maradjon így örökre :)
2021. jún. 13. 07:45
 9/9 anonim válasza:

Honnan tudod, hogy igazi? A legutolsó napodon nem fogsz tudni számot adni arról, hogy kivel volt szerelem első látásra, kivel voltál először, ki volt 40 évig a férjed és ki volt a reménytelen szerelmed. Esélye sincs átgondolni senkinek. Mert azt egyik azért lesz az igazi, mert 40 évig együtt éltetek, a másikba is szerelmes voltál, meg a harmadikba és vele feküdtel le először stb.

Erre nincs konkrét és jó válasz, mert 0-100 éves koráig bármikor találkozhatsz valakivel. És nem aggathatsz mindenki nyakába egy táblát, hogy ő az igazi, majd leveszed ha találtál mást.

2021. júl. 2. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!