Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kevésbé szép lányokkal tudok...

Kevésbé szép lányokkal tudok beszélgetni, akik viszont tetszenek is azokkal nem lehet? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

27 éves önfenntartó, egyedül élő férfi vagyok. Természetesen mint sokan mások én is letöltöttem pár telefonos alkalmazást, ismerkedés/párkeresés céljából.

Nekem az vele a problémám hogy hiába vannak egyezéseim több olyan lánnyal is akiket a képek alapján szimpatikusnak találok, ha írok nekik akkor többnyire nem válaszolnak, de ha válaszolnak is akkor is nagyon nehezen lehet velük kommunikálni, egyszavas válaszokat adnak, ha adnak, nem kérdeznek vissza semmire, semmi érdeklődés nincsen bennük.

Viszont ha olyan lánnyal van match aki nem annyira vonzó (legalábbis nekem) velük teljesen jól el lehet beszélgetni, képesek kifejteni valamivel kapcsolatban a véleményüket, ha írok nekik hamar válaszolnak is, van humorérzékük stb.


Úgy tudom csak akkor lehet egyezésem valakivel, ha ő is jobbra húzott engem :) Tehát ha én tetszettem neki a képek alapján. Akkor viszont ez miért van? Tudom hogy általánosít a kérdés biztosan vannak erre ellenpéldák is, én csak a saját tapasztalatom írom le, nem célom sem a nőket, sem a férfiakat savazni, csak egy kulturált véleménycserét folytatni, hátha valaki meggyőz hogy miben tévedek, mit rontok el.


2021. jún. 2. 19:53
1 2
 11/20 anonim válasza:
Nem, te (kérdező) is én vagyok, csak másik accountról.
2021. jún. 2. 20:51
 12/20 A kérdező kommentje:

Hahaha :D Értem. Akkor minden világos. Te már az első válasszal kimaxoltad magad. (megjegyzem hasznos volt)


Jó éjszakát.

2021. jún. 2. 21:01
 13/20 anonim válasza:
Egyetértek az #1-2-vel. Mondjuk én nő vagyok és férfiakkal eleve nehezen ismerkedem, de ha pl nőkkel beszélgetek, akkor akit jobb nőnek tartok magamnál, azzal nem igazán tudok kommunikálni, feszengek, hülyeségeket beszélek, vagy k.rva unalmas vagyok, viszont akinél jobbnak tartom magam, azokkal simán elvagyok.
2021. jún. 2. 21:31
 14/20 anonim válasza:

Definiáld a "kevésbé szép lány"-t, mert olyannal én még soha nem találkoztam 32 évem alatt.


Mivel én az Igazit keresem, én megbecsülöm azt, akinek szimpatikus vagyok, őszintén udvarlok, meghallgatom, odafigyelek rá, és igyekszem élőben is találkozni vele.


A probléma, hogy eddig még az ismerkedéseim során nem találkoztam olyan lánnyal, akinek tényleg szimpatikus lennék. Ha match van, és ráírok, nem válaszol (bezzeg panaszkodik a bemutatkozásban, hogy sok srác nem ír vissza matchben), vagy rövid idő alatt eltűnik.


A gyógypedagógusom szerint nincs baj egyáltalán se a profilommal, se a próbálkozásaimmal, hanem az "a lány hibája".

2021. jún. 3. 09:18
 15/20 A kérdező kommentje:
A kevésbé szép alatt azt értem akire nem mondja egyből mindenki hogy milyen szép. Szándékosan fogalmaztam ilyen diplomatikusan nehogy ebbe kössenek bele. De pl túlsúlyos kövér lányok ilyesmi. Velük lehet beszélgetni érdekes módon. Lehet nem képzelnek magukról annyit?
2021. jún. 3. 10:15
 16/20 anonim válasza:

#15(kérdező) Én minden lányt szépnek látok. A túlsúlyos kövér lányok miért nem szépek?


Nem csak szépnek látom a lányokat, hanem tisztelem, megbecsülöm, kifejezem feléjük őszintén, hogy mit szeretek bennük. Bátorítom őket, meghallgatom őket. Udvarlok nekik, és ha megtalálnám az Igazit, akkor is tovább küzdenék Érte, hogy minél boldogabbá tegyem.


Szerintem egy lány attól szép, ha tele van szeretettel és még szebb, ha az érzelmek kölcsönösek.


Ott rontod el szerintem, hogy nálad létezik "nem szép lány".

2021. jún. 3. 11:40
 17/20 A kérdező kommentje:

Nekem úgy tűnik szándékosan szeretnéd félreérteni amit mondok. De persze mindenki szép a maga módján, senki nem ronda és ezt nem is állítottam.


Egy túlsúlyos lány sem ronda, de kevesebb embernek tetszik KÜLSŐRE mint egy normál alkatú vagy kifejezetten karcsú lány. Azért gondolom ebben egyetértünk. Velük viszont jobban lehet beszélgetni sokkal szélesebb látókörrel rendelkeznek ez a személyes tapasztalatom. Ebből most gondolhatnám hogy a nem kövér lányok butábbak a kövéreknél, de szerintem ez hülyeség.

2021. jún. 3. 17:40
 18/20 anonim válasza:
Azért kedvesebbek a "nem szép" lányok, mert őket valszeg nem viszik annyian, mint a szépeket, vagyis jobban tepernek. Te meg azért nem tudsz beszélgetni a szépekkel, mert valószínűsíthetően tőled sokkal jobb pasikkal beszélgetnek, randiznak, szóval a szép lányoknak te vagy a "nem szép" pasi, vagyis te próbálsz náluk teperni, mint nálad a kövérek. Bocsi, ha megsértettelek a leírásommal, nem volt célom, de sajnos te nekik abban a kategóriába tartozol.
2021. jún. 3. 19:31
 19/20 A kérdező kommentje:
Túl vagyok azon hogy bármin is megsértődjek. Egyébként még különbség az hogy én férfiként megadom a tisztelet ezeknek a nőknek még akkor is ha nem találkozom velük csak pár órát beszélünk. Ugyanez fordított esetben már nem igaz visszafelé, mármint amikor velem beszél(ne) egy olyan lány akit kinézetben magam fölé pozíciónálnék.
2021. jún. 3. 20:13
 20/20 anonim válasza:
Igen, ez sajnos így van sok esetben, de ezzel meg nem tudsz sok mindent csinálni...:\
2021. jún. 3. 20:46
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!