Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kevésbé szép lányokkal tudok...

Kevésbé szép lányokkal tudok beszélgetni, akik viszont tetszenek is azokkal nem lehet? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

27 éves önfenntartó, egyedül élő férfi vagyok. Természetesen mint sokan mások én is letöltöttem pár telefonos alkalmazást, ismerkedés/párkeresés céljából.

Nekem az vele a problémám hogy hiába vannak egyezéseim több olyan lánnyal is akiket a képek alapján szimpatikusnak találok, ha írok nekik akkor többnyire nem válaszolnak, de ha válaszolnak is akkor is nagyon nehezen lehet velük kommunikálni, egyszavas válaszokat adnak, ha adnak, nem kérdeznek vissza semmire, semmi érdeklődés nincsen bennük.

Viszont ha olyan lánnyal van match aki nem annyira vonzó (legalábbis nekem) velük teljesen jól el lehet beszélgetni, képesek kifejteni valamivel kapcsolatban a véleményüket, ha írok nekik hamar válaszolnak is, van humorérzékük stb.


Úgy tudom csak akkor lehet egyezésem valakivel, ha ő is jobbra húzott engem :) Tehát ha én tetszettem neki a képek alapján. Akkor viszont ez miért van? Tudom hogy általánosít a kérdés biztosan vannak erre ellenpéldák is, én csak a saját tapasztalatom írom le, nem célom sem a nőket, sem a férfiakat savazni, csak egy kulturált véleménycserét folytatni, hátha valaki meggyőz hogy miben tévedek, mit rontok el.


2021. jún. 2. 19:53
1 2
 1/20 anonim válasza:
Az aki neked tetszik, annak a matchei közül az iránta érdeklődők gyengébb felében vagy (magyarul nálad jobb pasiknak is bejön a lány) aki kevésbé tetszik, az nyilván másnak is kevésbé tetszik és ezért te valószínűleg az ő (eleve a szép lányénál jóval kevesebb) matchei közül a legjobb pasik között vagy.
2021. jún. 2. 20:14
 2/20 anonim válasza:

Ja és igen, ott rontod el, hogy tudod hogy milyen lányokkal van igazán esélyed (akik dumálnak veled boldogan) de a sokkal szebb lányokra áhitozol, mikor ők nem érdeklődnek irántad.


A szép lányok pont azért húznak téged jobbra, amiért te jobbra húzod azokat a lányokat, akik :

"aki nem annyira vonzó (legalábbis nekem)"

2021. jún. 2. 20:16
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen, de én legalább beszélgetek velük rendesen jókat :) Tök jól ki lehet teregetni velük a lapokat, semmi kamu, semmi ámítás. Fordított esetben viszont ez nem működik.
2021. jún. 2. 20:20
 4/20 anonim válasza:

Az internetes ismerkedés nagyon idegtépő, az tény. De mindenkinek, csak a problémák mások.


Komolyan megmondod a lányoknak, hogy nem jönnek be, és utána még vidáman beszélgettek, vagy mi a szösz? :)

2021. jún. 2. 20:32
 5/20 anonim válasza:
Akkor áhitozz tovább a bombacsajok után, az értelmes, kommunikativ, kedves lányokat meg hagyd meg nekünk:D
2021. jún. 2. 20:33
 6/20 A kérdező kommentje:

"Komolyan megmondod a lányoknak, hogy nem jönnek be, és utána még vidáman beszélgettek, vagy mi a szösz? :)"


Ne írj ilyeneket, mert akik most olvassák a kérdést, még azt hiszik tényleg ezt írtam te lüke :D Természetesen nem. Gondolom hogy ha használtál már társkeresőt akkor tudod hogy van több lehetőség is pl "Szeretnék randizni, szeretnék új barátokat szerezni, Majd meglátom mi lesz, Szeretnék beszélgetni, új embereket megismerni. Ergo simán beszélgethetek valakivel anélkül hogy megbántanám. Értem én hogy ezen az oldalon mindenki arra hajt hogy ki tudja a legjobban kiforgatni a kérdező szavait és meg trollkodni, de ez most kapufa volt.

2021. jún. 2. 20:40
 7/20 A kérdező kommentje:

"Akkor áhitozz tovább a bombacsajok után, az értelmes, kommunikativ, kedves lányokat meg hagyd meg nekünk:D"


Szerintem bőven jut belőlük neked is, meg nekem is, ne parázz :)

2021. jún. 2. 20:42
 8/20 A kérdező kommentje:
Egyébként egy bomba csaj is lehet értelmes és kommunikatív. Ezzel a kommenttel gyakorlatilag azt állítod hogy aki szép az nem lehet okos, de javíts ki ha tévedek.
2021. jún. 2. 20:43
 9/20 anonim válasza:

#6


Hát ez alapján szerintem azt hiszik, hogy biztosan lehet köztetek valami. Nyilván azért beszélhetnek veled, mert akarnak tőled valamit.

2021. jún. 2. 20:44
 10/20 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ugyanazzal az emberrel beszélek mindvégig csak egyvalaki van itt?
2021. jún. 2. 20:47
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!