Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az emberek többsége 16-17...

Az emberek többsége 16-17 körül szokott először párt találni?

Figyelt kérdés
Aki nem talált az gaz? Én már jóval több vagyok de randira sem találok alkalmas lányt :(
2021. jún. 2. 14:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
Változó, de pl. a férfiak nagy része jóval később szokott, egyszerűen mert sokkal több a férfi, mint a nő, és a nagyrészüket rendre kikosarazzák...bőven akad olyan is, aki a huszonévei közepe táján tud összehozni randit először, mert addig levegőnek van nézve.
2021. jún. 2. 14:34
 2/11 anonim válasza:

1-gyes


Amugy meglepo, de Magyarorszagon, 2020-ban 1000 ferfira 1087 no jutott.


Tehat tobb no van mint ferfi, itt.


[link]

2021. jún. 2. 14:50
 3/11 anonim válasza:

2. válaszadó:


35 éves korig döntő többségben vannak a férfiak, utána jön egy kiegyenlítődés, és 60 fölött vannak többségében a nők. Tehát a többlet öregasszonyokból áll.

Az infostart bulvárszemét, a népszámláláson alapuló földjrazi kimutatást vedd alapul:


[link]

2021. jún. 2. 14:52
 4/11 anonim válasza:

Én személyes tapasztalat alapján 3 kategóriába tudnám tenni az embereket.

1. Akik talán még ilyen kor előtt is találtak párt és azóta többet is.

2. Akik kB 17-18 évesen találtak párt és vele egy hosszútávú kapcsolat jött létre (legritkább esett)

3. Akik nem találtak 19-20-21 éves kor előtt.

Szerintem egyáltalán nem gáz egyébként.Főleg, hogy rengetegen járnak hasonló cipőben.

2021. jún. 2. 14:55
 5/11 anonim válasza:

3-mas


Azert 36 eves not nem kene oregasszonynak hivni.


Plusz te kiragadtad a 60 ev folotti korosztalyt a "tehat a tobblet oregasszonoyokbol all" mondatoddal, mig en a forrassal globalisan es atlagosan neztem a dolgot.


Ha elolvasod a cikket amit kuldtem, akkor latod hogy egy KSH-s osztalyvezetovel keszult az interju. Azt is kifogasolod?


Mellesleg ha van is kulonbseg, biztos olyan szamottevo hogy sajat borunkon erezzuk? Erosen ketlem...


Vegul pedig en direkt linket csatoltam, te meg bekuldesz egy isten tudja honnan elovakart kepet amin meg evszam sincs megjelolve meg forras sem.

2021. jún. 2. 15:00
 6/11 anonim válasza:
En igen, de en lany vagyok es a fiu 19 volt 😄
2021. jún. 2. 15:50
 7/11 anonim válasza:

Annyira bírom, hogy a lúzerek KHS statisztikákkal igazolják a saját szerencsétlenségüket. :)


Egy 38 éves ősöregasszony

2021. jún. 2. 16:07
 8/11 anonim válasza:
Nekem 17 évesen volt először és 18 évesen utoljára. És 2 volt ebben az időszakban. Mind a 2 átb*szott. Azóta egy sem, 8 éve. Csak, mert nem érdekel, csalódni se akarok. 26F
2021. jún. 2. 16:09
 9/11 anonim válasza:

5-ös, tudsz grafikont értelmezni? Nem a 36-os korosztályban vannak túlnyomó többségben a nők.

A KSH elnagyolt és pontatlan, őszerintük ha az ország egyik felének megy a hasa, a másiknak meg szorulása van, az ország emésztése pont megfelelő...ez ám a hiteles statisztika! Ha nem haragszol, a gazdaságföldrajzi kimutatásoknak jobban hiszek.

Az "isten tudja honnan" kivakart kép kérlekszépen a legfrissebb földrajzi atlaszból van beszkennelve. Ha te nem tekinted hitelesnek - te bajod.

Egyébként meg a saját bőrödön is érezheted a különbséget: menj el bármelyik szórakozóhelyre, fesztiválra, effélére, amikor nyitva van - a közönség döntő többsége férfiakból áll.

2021. jún. 2. 16:10
 10/11 anonim válasza:
Én 27 évesen találtam először, de 2 hét után ki is dobott.
2021. jún. 2. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!