Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Összejöjjek/randizzak egy...

Összejöjjek/randizzak egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Folyton beleesik valakibe(most épp belém), de amikor elutasítják mindig összeomlik. Régóta jóban vagyok vele és eddig azt hittem csak barátok vagyunk,mindig jókat beszélgetünk és szórakozunk eggyütt. Egyáltalán nem csúnya,nagyon csinos, csak nagyon nyomulós azzal aki tetszik neki, szinte egyből elmondja az illetőnek.
2021. jún. 2. 13:46
1 2
 1/12 anonim válasza:

"csak nagyon nyomulós azzal aki tetszik neki, szinte egyből elmondja az illetőnek."


Ez miert is baj?


Miert mit csinaljon? Szarja le, ne beszeljen vele aki tetszik neki? Vagy mi?

2021. jún. 2. 13:50
 2/12 A kérdező kommentje:
Szó szerint kimondja, hogy szerelmes az illetőbe és ezzel általában vagy elriasztja, vagy az illető az első eggyütlét után otthagyja és csak kihasználja. Nem szeretném megbántani azzal, hogy elutasítom, mert tényleg jó barátom és nem tudom hogy kezeljem ezt az egészet.
2021. jún. 2. 13:54
 3/12 anonim válasza:

Vagy igen vagy nem.

Semmit nem tudok így róla. Csinos és nyomulós. Nekem ez így nem igazán írja le se külsőre se belsőre.

Ismerek hasonló lányt, hogy számomra csinos és amúgy nyomulós, vele igen, mert amúgy nagyon kis aranyos lány, kedves, nagyon okos, végletekig hűséges lány, nagyon odaadó, csak komoly kapcsolatot keres, jó anya lenne belőle, meg igazából passzolnánk is. Ha róla lenne szó gondolkodás nélkül jönnék össze vele.

Mással így 2 szóból nem igazán tudom.

2021. jún. 2. 13:57
 4/12 L.. István válasza:
Nagyon egyszerű: tetszik neked vagy nem? Érdekel olyan szempontból? Érzel valamit iránta? Ha igen akkor összejössz vele, ha nem akkor meg nem. Ennyi.
2021. jún. 2. 14:00
 5/12 anonim válasza:

"Szó szerint kimondja, hogy szerelmes az illetőbe és ezzel általában vagy elriasztja"


Baratom.


Ezt csak akkor baj, ha a csaj nem jon be neked.

2021. jún. 2. 14:02
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves jó a humorérzéke nem sértődik meg a kicsit durvább vicceimen sem. Annyiszor törték már össze a szivét hogy szinte egy pasiban sem bízik rajtam kívül. Én soha nem tekintettem rá úgy mint akivel össze akarok jönni. Félek hogyha elutasítom, vagy ha összejövünk és úgy mégse működik a dolog elveszíthetem mint barátot.
2021. jún. 2. 14:03
 7/12 anonim válasza:

6


A baratsag ketiranyu, nem egy.


Ha mar beledesett az onnantol kezdve mar nem baratsag es nem is lesz az (ezzel az utolso resszel lehet sok ember nem ert egyet, en szemely szerint nem hiszek a kapcsolat utani baratsagokban)

2021. jún. 2. 14:07
 8/12 anonim válasza:

Én simán összejönnék vele, ha régóta barátok vagytok és ismeritek egymást akkor pláne, ugyanis ebből lehet hosszútávú tartós kapcsolat.

Ha nem müködik és nem lesz a barátod többet akkor ez van, barátokat bármikor találhatsz de olyan lányt akivel komolyan együtt lehetsz nem sokat.

Bízik benned, kedvel, maradj önmagad és ha müködik akkor müködik ha nem akkor ez van.

Sok-sok év múlva amikor egyedül vagy ezek fogsz agyalni hogy mi lett volna ha...

De segítek, ha visszautasítod akkor ő el fog távolodni tőled szép lassan, más fiú társaságát fogja keresni tehát az a barátság amit te most annak tartasz az már most kuka lett.

Szóval ha tényleg kedveled a lányt akkor vagy beleugrasz a dologba vagy kezd el megszokni a gondolatot hogy nem fogtok többet ennyit beszélni meg találkozni.

2021. jún. 2. 14:48
 9/12 anonim válasza:

Kérdező, egyrészt ha MINDENKI hamar szakított eddig vele, akkor igenis benne van a legnagyobb hiba.

Másodszor, hát ne haragudj, de te gyakorlatilag szánalomból jönnél össze vele, félsz, hogy nem lesztek jóban, ha elutasítod. Ez nem szerelem, hagyd őt szerintem.

2021. jún. 2. 14:51
 10/12 anonim válasza:
"Folyton beleesik valakibe" .. ez nem hangzik normalisnak😅
2021. jún. 2. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!