Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Letiltottak tinderről?

Letiltottak tinderről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a gondom hogy pár hete vettem egy új telefont (kártyával együtt) az egyik ismerösömtől

És a minap beszerettem volna regisztrálni tinderre és azt írja hogy ez a telefonszám augusztus óta levan tíltva viszont nem miattam lett tíltva nyílvánvalóan


Ilyenkor mitévő tudok lenni?


2021. márc. 22. 23:24
 1/4 anonim válasza:

Ilyen hülyeséget! :))

Ki és miért venne kártyával telefont?

Mármint a másét…

A sok kellemetlenség abból, hogy hívnak majd és őt keresik…

Ingyen lehet igényelni feltöltőkártyát szolgáltatótól…

Most vagy hazudsz vagy vettél egy előfizetéses telefont tőle amihez adta a kártyát is…

De akkor nagyon buta vagy… Ha nem fogja fizetni még a telefont is kiütik a hálózatból aztán már nem lehet majd használni, csak mint egy tablet…

és ne gyere azzal se, hogy sim kártya függő… Mikor ingyen függetlenítik…

Vagy csak simán letíltottak és próbálkozol hátha van valami megoldás? 😒

2021. márc. 22. 23:33
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedved válaszoló. Értem az érveket amiket felhozol, De ez nem egy húdenagy telefon és pont a kártya miatt kellett mert tmobilerol van szó én meg más szolgáltatónál vagyok és a munka miatt szükség volt erre. (Rendes telefonomom működik a tinder, ezért nem is értem)
2021. márc. 23. 09:27
 3/4 anonim válasza:
Ha ott mukodik a tinder akkor miert akarsz a masik telon is tinderezni?
2021. márc. 23. 10:00
 4/4 A kérdező kommentje:

Mar sikerult megoldanom!)

Es egyebkent azert mert a “rendes” telefonomat nem hasznalom munkaban egyaltalan, csak ezt fogom amit vettem es egy cigi szunetben unalombol siman lehet tinderezni. De sikerult megoldanom.

2021. márc. 23. 19:36

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!