Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen megéri plus-ért...

Tinderen megéri plus-ért fizetni? (28/f)

Figyelt kérdés
A tinder rossz algoritmusa miatt már hónapok óta nincs matchem és kedvelésem se, pedig régen volt. Valószínüleg nem is látnak. Ti fizettetek a pluszért? megéri?
2021. márc. 10. 18:44
 1/3 anonim válasza:
Ne gizess dosem az ilyen lehúzós oldalaknak. Ha frissíteni szeretnéd magad, töröld magad és regisztrálj újra.
2021. márc. 10. 18:46
 2/3 QvanyadatMDRTR válasza:

Felső azért nem ír teljesen igazat, de Tinderre nem éri meg.


Badoon viszont volt egy olyan glitch nekem 3 éve kb, hogy azt írta ki, hogy (találom árakat írok csak példának) ha mobilon előfizetek mondjuk 8000 Ft, ha mobilon de smse vagy bankkártyával (már nemtom mi volt írva) akkor 13000 ft, és ha böngészőben gépen megnyitottam, akkor 600 Ft-ot írt XD hozzávetőelegesen. hatalmas volt, elő is fizettem, az annyit meg is ért :D Tinder nem hiszem h megéri, az az algoritmuson nem sokat javítana, csak hogy több likeod- szuperlikeod legyen.

2021. márc. 10. 18:57
 3/3 anonim válasza:
Ne tinder plussért fizess, hanem jó fotósért, jó fodrászért, ruháért, ami a külsődet javítja a képeken. Akkor jobban jársz.
2021. márc. 10. 20:17

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!