Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Teljesen elrontottam az életem?

Teljesen elrontottam az életem?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, a legutóbbi barátnőmmel 6 éven át voltam együtt, kb másfél éve lett vége. Ő egy agresszív csaj volt, aki mindig balhézott meg kötekedett, ha valami nem tetszett, és minden nap szinte talált okot a veszekedésre. Természetesen mellette nem ismerkedtem, viszont miután vége lett bejöttek a lezárások, így még úgyse sikerült. Sajnos nem vagyok ez az utcán oda megyek valakihez és leszólítom típusú pasi, mert nem hiányzik, hogy a maradék kevés önbizalmat is teljesen lerombolja valaki, de a fesztiválok és egyebek hiányában nem volt sok esélyem senkit találni. Azt vettem észre, hogy akik korban hozzám illenének, azok már házasok, vagy elváltak és gyerekük van, vagy hosszú kapcsolatban élnek. Ezek szerint nekem már több esélyem van a lottóötösre úgy, hogy nem is lottózom, mint arra, hogy találjak valakit?
2021. márc. 4. 07:30
1 2
 11/14 anonim válasza:

El :) ha így állsz hozzá

Amúgy nem értem mi az elváltakkal meg az anyukákkal a gond, de akkor élj így.

2021. márc. 4. 11:03
 12/14 anonim válasza:

Jajj, találtsz te még egy kedves lányt magadnak. :-)

Nagyon fiatal vagy még. A szakításon miatt látod borúsan az életedet.

Azért, ha ennyi évet együtt tudtál lenni vkivel, akkor az is egy jó dolog ám. :-)

30/ N

2021. márc. 4. 11:33
 13/14 anonim válasza:

Próbálkozz akkor társkeresőkön, manapság minden korosztályból vannak már fent emberek, és akkor nem is az utcán kell odamenni.

(Bár sok a hülye, szóval kitartás kell hozzá)

2021. márc. 4. 11:35
 14/14 anonim válasza:
Ahogy mondod. Teljesen.
2021. márc. 4. 17:43
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!