Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Teljesen elrontottam az életem?

Teljesen elrontottam az életem?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, a legutóbbi barátnőmmel 6 éven át voltam együtt, kb másfél éve lett vége. Ő egy agresszív csaj volt, aki mindig balhézott meg kötekedett, ha valami nem tetszett, és minden nap szinte talált okot a veszekedésre. Természetesen mellette nem ismerkedtem, viszont miután vége lett bejöttek a lezárások, így még úgyse sikerült. Sajnos nem vagyok ez az utcán oda megyek valakihez és leszólítom típusú pasi, mert nem hiányzik, hogy a maradék kevés önbizalmat is teljesen lerombolja valaki, de a fesztiválok és egyebek hiányában nem volt sok esélyem senkit találni. Azt vettem észre, hogy akik korban hozzám illenének, azok már házasok, vagy elváltak és gyerekük van, vagy hosszú kapcsolatban élnek. Ezek szerint nekem már több esélyem van a lottóötösre úgy, hogy nem is lottózom, mint arra, hogy találjak valakit?
2021. márc. 4. 07:30
1 2
 1/14 anonim válasza:
Tehát szerinted 29 éves kor fölött nem léteznek szingli emberek? Hm. Érdekes hipotézis.
2021. márc. 4. 07:38
 2/14 anonim válasza:
1-esnek igaza van. Előtted az élet! Inkább ezt az időt arra használd hogy fejleszted magad és később ismerkedsz. Addig meg van időd megtalálni a helyet ahol vannak a veled kompatibilis emberek és társ.
2021. márc. 4. 07:54
 3/14 anonim válasza:

"vagy elváltak és gyerekük van"


Kizáró tényező, tuti?


Húgim 32 múlt és (végre) elengedte a (nárci) férjét ténylegesen. Van egy kislányuk aki 7 éves lesz az idén. Munkáját végezte és betoppant az életébe egy jóval fiatalabb pasi. (Ez már a különválás után történt, húgom hűséges típus)

Már együtt vannak jó ideje, végre egy tök okés sráccal van együtt. Elfogadta a gyereket egyből. :)

2021. márc. 4. 08:05
 4/14 anonim válasza:
3: Most költöztek össze, kíváncsi leszek, hogy működni fog a dolog. Tesóm eléggé temperamentumos, srác meg NEM. :D
2021. márc. 4. 08:07
 5/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nálam kizáró ok, sosem akartam, meg anyámék kiskoromban elváltak és láttam milyen huzavona meg a gyerekek miatt az új pasi meg az apa végett, úgyhogy erre nagyon nem lennék kíváncsi megint.
2021. márc. 4. 08:12
 6/14 anonim válasza:
Nem mindenkinél van így, mint a szüleidnél. 29 voltam a fiam meg 5 éves, mikor megismertem a férjemet, aki 21 volt. A gyerek apja eltűnt. A férjemmel 21 éve vagyunk együtt, 3 fiunk van. Adj magadnak esélyt! Az a lottó ötös duma, amit lehoztál nagyon gáz! Igenis vannak rendes emberek mindkét nemből. És ha van valahol egy nő egy kisgyerekkel aki csak arra vár, hogy találkozzatok? A boldogságot Te magad zárod el magadtól.
2021. márc. 4. 08:39
 7/14 anonim válasza:
El teljesen el!!!!
2021. márc. 4. 08:43
 8/14 anonim válasza:
Ilyen hozzáállásal azt kell mondanom, hogy igen, el, teljesen. Csak rosszabb lesz, ha nem változol meg kicsit jobb irányba.
2021. márc. 4. 09:07
 9/14 anonim válasza:
Járj el prostikhoz, lazíts, az egyedülálló anyukákat meg hanyagold!
2021. márc. 4. 10:44
 10/14 anonim válasza:
The End
2021. márc. 4. 10:53
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!