Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedni szeretnék biszex/le...

Kalandvágy kérdése:

Ismerkedni szeretnék biszex/leszbi lányokkal veszprémbe, hányan vagytok? Kicsit belevihetne ebbe a világba :) 25/L

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 19:11
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

Alap.

Én is nő vagyok én sem tartom magam szépnek és a hangomat jónak mégis felvállalom magam szóval ez evidens

2021. febr. 26. 19:03
 12/23 anonim válasza:
Én sem tartom magam szépnek,(és nőiesnek)sőt kifejezetten nem,a hangommal sem vagyok kibékülve,de én is felvállalom magam.:)
2021. febr. 26. 19:18
 13/23 anonim válasza:

Na akkor ebből most lett elég :)

Ebből az Emmázásból ez a felhasználó nevem nem más.Nem tudom ki szórakozik/szórakoznak a nevemben de nem is érdekel remélem az illető/illetők boldog/boldogok...

Valójában 24 éves vagyok és tényleg fiatal nő vagyok!

Tőlem senki nem kért sem hangüzenetet sem videohívást!

Valaki vagy valakik szórakoztak a nevemben.

Van egy pár kiéhezett és gyűlölködő pasas akik mindent megtennének hogy eltűnjek az oldalról csak azért mert engem nem érdekeltek úgy és vissza lettek utasítva ami persze zavarta az egojukat:D

Ha valamely üzenetre nem válaszoltam ,az azért van mert az illető nem volt szimpatikus vagy eleve semmi értelme nem volt az üzenetének.

Őszintén megmondom bárkinek a véleményem,nem érdekel kit bántok meg vele vagy kit sem.

Unndorító emberi tulajdonság a másikat ócsárólni ,a másik alatt dolgokat keverni.De mondom remélem jól érzik magukat :)

Amúgy is kevés normális vagy normálisabb személyt lehet itt találni... Ezekután ha valakinek lenne kedve beszélgetni vagy barátkozni akár ,szívesen várom az üzenetét.:3

2021. febr. 26. 23:30
 14/23 anonim válasza:
Az esetleges helyesírási hibákért bocsánat gyorsan írtam :)
2021. febr. 26. 23:32
 15/23 anonim válasza:

"Hát nem így hívnak ...

2.sok idiota kanos pasi van aki utal mert nekem egyik se kell...es gondolom keverik a dolgokat.."


Nekem meg ezt írtad hogy NEM úgy hívnak téged hogy "Emma".. Na de ki vagy akkor valójában? 😂😂😂

2021. febr. 28. 10:09
 16/23 anonim válasza:

Ez egyre zűrösebb...

Lehetséges,hogy több személyisége van.Vagy ki tudja.De hogy valami nagyon nem oké vele,az biztos.

2021. febr. 28. 10:47
 17/23 anonim válasza:

#16

Elég ciki az biztos hogy itt "Emma" azt írja hogy őt márpedig "tényleg úgy hívják", nekem a privibe meg azt írta hogy "nem is az a neve" 😅

2021. febr. 28. 12:41
 18/23 anonim válasza:

Anyám.

Komolyan nem tudom megérteni,miért jó ez valakinek,hogy hülyíti a népet a marhaságaival...

2021. febr. 28. 18:34
 19/23 anonim válasza:
Beleírtam hogy az csak a felhasználó nevem...értelmezés nulla..
2021. febr. 28. 22:09
 20/23 anonim válasza:

Akkor mondd el ki vagy!

Ha nem ez az "eredeti" neved akkor melyik neveddel élnek vissza?

Az Emmával? 😂

Enyémmel is visszaéltek mégse módosítgatom...

Minek?

Tudják sokan hogy van x neved, nem keverik össze a másikkal mert tudják sokan hogy márpedig az a tied.

Ennyi

2021. febr. 28. 23:09
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!