Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Célszerű lenne bérelnem egy...

Célszerű lenne bérelnem egy szobát vagy garzont azért,hogy ismerkedjek 30 évesen?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok,Budapesti, szülőkkel élek még.Ha most elkezdenék ismerkedni mennyire lennék "gáz"? Gondolom a nők jobban vonzódnak azokhoz a férfiakhoz akik elköltöztek már a szülői házból?Lakást,házat most nem tudok venni.

2021. febr. 4. 08:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
A nélkül is van értelme,külön életnek nem csak dugó laknak használni .
2021. febr. 4. 08:45
 2/12 anonim válasza:
Ha a hölgynek ez egy elsődleges és befolyásoló szempont, hogy külön élj, akkor azt inkább hanyagold...
2021. febr. 4. 09:40
 3/12 A kérdező kommentje:
1"válaszoló, mi anélkül is van értelme? nem értem.Külön életnek persze hogy van értelme,de most az ismerkedés miatt kérdem.
2021. febr. 4. 10:35
 4/12 anonim válasza:

félve kérdezem: eddig mit csináltál?

amúgy szobát is lehet bérelni

2021. febr. 4. 11:02
 5/12 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatban voltam 4 évig egy nővel, akivel főleg utazgattunk. Mellette még a szülőkkel laktunk... Tudom kicsit gáz
2021. febr. 4. 11:13
 6/12 anonim válasza:
Nem érdemes. Azt a pénzt amit szoba bérlésre fizetnél, költsd el inkább prostikra, sokkal jobban megéri.
2021. febr. 4. 11:19
 7/12 anonim válasza:

ez csak a társadalmi elvárás, így nyilván eléggé megnehezíti a dolgot, de szerintem ez nem minden esetben "kötelező", én is a 2-es véleményén vagyok, nem ennek kéne a prioritásnak lennie.


olyan embert kell keresni, aki fel tudja azt fogni, hogy te nyitott volnál az összeköltözésre, de feleslegesen nem költöd a pénzed olyan dologra, ami egyébként megoldott.


én is csak azért költöztem el otthonról, mert anyummal megromlott a viszony olyan szinten, hogy jobbnak láttam inkább elköltözni, de egyébként közös kasszán teljesen jól megvoltunk, és így nekem is jutott pénz "élni" meg félretenni. most ezzel szemben meg nem élek rosszul, mindenem megvan, csak tartalékom nincs semmi...és párom ugyanúgy nem lett azóta se, hiába van külön lakásom.


öcsém példája sem nagyon kellemes. ő külföldről jött haza, megismerkedett egy csajjal, és 2-3 hónap után összeköltöztek, nyilván 1 évre aláírtak bérleti szerződést, eltelt azóta majdnem fél év, és most jönnek ki azok az apróbb surlódások az együttélés során, ami eléggé megnehezíti a dolgokat...és hát mostmár kénytelenek kibírni, ha nem akarják a kauciót bukni.


szóval az az egy biztos, hogy ezt a lakhatási kérdést aki teheti, az inkább a legideálisabb módon érdemes megoldani, ameddig csak lehet.


az meg, hogy a társadalom számára csak egy ócska mamahoteles vagy, le kell szarni, saját életed.

2021. febr. 4. 11:24
 8/12 anonim válasza:
Egy nő miatt ne költözz külön ha magadtól nincs rá igényed. De nehezebb szerintem így ismerkedni.
2021. febr. 4. 11:45
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2021. febr. 4. 11:48
 10/12 anonim válasza:
így van ez "csak" társadalmi elvárás, mi értelme lenne elköltened a fizetésed x% át erre? tedd inkább el.. a csajjal meg közöld ha komoly akkor mehet az albi később meg a ház vásárlás.
2021. febr. 4. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!