Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok. Társkereső oldalon...

Lányok. Társkereső oldalon amikor van már 300 üzeneted az nem megterhelő már?

Figyelt kérdés
Randivonalon vagy például szívküldin szoktam látni hogy rengeteg üzenetet kaptok. Ezért mire az én levelem sorra kerül eltelik körülbelül 1 hónap. Mivel gondolom közben akad nem egy szimpatikus srác akivel levelezésebe kezdtek.Van egy pont ahol föladjátok? Hogyan lehetne ezen egyszerűsíteni szerintetek? A Badoot és a tindert is próbáltam, talán ezek egy fokkal jobbak. De gondolom itt is rengeteg az üzenet.

2021. jan. 30. 10:37
1 2
 1/16 anonim válasza:
Most mindjárt jönnek a nők, akik megpróbálják megmagyarázni, hogy ez így nem igaz, egy nő csak pár üzenetet kap naponta, ráadásul azok nagy része is értékelhetetlen, elolvasásra is érdemtelen. Máskor viszont pont azzal mentegetőznek, hogy azért nem tudnak még a normális hangvételű üzenetekre sem reagálni, mert annyi levelet kapnak, hogy még elolvasni is alig győzik őket.
2021. jan. 30. 10:44
 2/16 anonim válasza:
Olyanokra felesleges két szót is visszairni mikor az áll benne szia dugunk???! Egy része nyiltan leirja a fetisét, mint szivesen megalaznalak hogy utana a hercegnomkent kezelhesselek. A harmadik véglet meg a tipikus looser, barmit meg ígér, a 3 randitol mar gyereket akar toled, olyan mint nyilvanos vecebe a szaros vecepapir ami a labadra ragad, levakarni nem lehet. Marad a 1-2% kivétel akivel valtasz par szót de ugy is kiderul rola menet kozbe hogy csak dugni akar, de nem ezzel kezdte. A mai vilagba ha párt akarsz magad melle szerencse kell. Mert ismerkedni nincs hol, a net meg tele van kamusokkal. A kerdesre a valasz nem megterhelő visszairni mert egyszeruen nem foglalkozol veluk.
2021. jan. 30. 11:24
 3/16 anonim válasza:
2 jól leírta, ez egy ilyen műfaj.
2021. jan. 30. 11:51
 4/16 anonim válasza:
Nem, a legjobb ego növelő. Emiatt is van sok lány elszállva magától.
2021. jan. 30. 12:09
 5/16 anonim válasza:

A kettessel egyetértek. Én annyit fűznék hozzá, hogy ismerkedtem már úgy, hogy nagyon sok mindenkinek visszaírtam, még ha nem is egyszerre, de válaszoltam nekik. A vége az lett ha nem írtam kb 5 percen belül (közben otthon csináltam a dolgom de 10-15 percen belül válaszoltam is) akkor elküldött a p.csaba. Hiába írtam, hogy dolgomat csinálom fel se fogták ezt. Mondhatni eléggé kiderült milyen lelki világgal rendelkeznek ezek a,, férfiak ''.

Kb le is sz. Rtam utána csak annak írtam vissza aki szimpatikus volt számomra és akivel nem erőltetve ment a beszélgetés.

2021. jan. 30. 14:00
 6/16 anonim válasza:
Aki ennyit kap, annak nem, mivel lájkvadász csak és nem komoly. Elég kitenni mellet, segget és minden pasi azonnal ráugrik. Normális kép, normális szöveget végig sem olvassák, azok nem kapnak csak pár üzenetet, de nagyobb eséllyel is találnak maguknak igazit, komolyat..! Nem tucatárut kell választani, ennyi!
2021. jan. 30. 14:09
 7/16 anonim válasza:

Nálam pl egyik fotóm se volt kirívó. Arckép főleg meg egy egész alakos ami farmer és egy pulcsi kb. Semmi nem lógott ki sehonnan. Még is irogattak mindenhonnan. Érdekes.

Kiírtam, hogy nem érdekel semmilyen alkalmi kapcsolat még is irogattak az alkalmit kereső pasik. 😅

2021. jan. 30. 14:17
 8/16 anonim válasza:
7-es,az egész alakos már pont eléggé provokatív ezeknek! 😀
2021. jan. 30. 14:21
 9/16 anonim válasza:
Oh értem 😅 na igen sose lehet tudni kinek mi jár a fejében egy normális fotó miatt is.🙄:-D
2021. jan. 30. 14:23
 10/16 anonim válasza:
#9: próbáld ki, hogy csak arcképeset teszel fel, tuti csökkenni fog a szám...
2021. jan. 30. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!