Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mióta szakítottunk nem érzek...

Mióta szakítottunk nem érzek éhséget. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Előző hét kedden szakítottunk a párommal (azt beszéltük meg hogy barátok maradunk, ugyanúgy találkozunk mint eddig de nem járunk már). Nagy veszekedés előzte meg, és utána sokat sírtam és azóta úgy érzem nem vagyok éhes. Rosszul sem vagyok, szóval nem émelygek, egyszerűen csak elvagyok kaja nélkül ami furcsa mert az eset előtt nagy étvágyam volt. Túl nagy is. :D

Például ma egy pár szelet puffasztott rizst ettem meg egy csokit és ennyi, nem érzem azt hogy ennem kéne.. tudnék enni de nincs rá az a vágy vagy micsoda.

Lehet hogy valami bajom van?

24/n



2021. jan. 18. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Depi.
2021. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Semmi bajod. A lelki trauma az ilyen.

Majd fogysz egy picit, a lényeg az, hogy legalább ilyen apróságokat egyél minden nap.

Idővel minden a régi lesz.

Kitartás.

2021. jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát én abban bízom hogy tényleg a "régi" lesz.. valamit eszem, sőt bőségesen is tudnék étkezni mint előtte, csak nem kivanom annyira
2021. jan. 18. 16:08
 4/9 A kérdező kommentje:
mondjuk van miből fogynom..
2021. jan. 18. 16:09
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Én vagyok az első, arra gondoltam, mint a második, csak annyira nem fejtettem ki.
2021. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ment a zöld kéz mindenkinek.
2021. jan. 18. 16:10
 7/9 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Biztos, hogy bánt ez a Szakitàsi dolog, azért nincs étvàgyad! Majd,ha fel tudtad dolgozni, ujra lesz étvàgyad! Minden jòt!
2021. jan. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most van étvágyam, pedig a helyzet változatlan🤷🏻‍♀️ Végképp nem értem
2021. jan. 19. 08:48
 9/9 anonim ***** válasza:
A friss lelki trauma egy kis gyomoridegben, vagy étvágytalanságban nyilvánul meg. Teljesen természetes és hétköznapi dolog...
2021. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!