Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Miért nem lehet már...

Lányok! Miért nem lehet már senkivel sem jól elbeszélgetni?

Figyelt kérdés

Igen, ez az egész itthonosdi is megvisel, mint mindenki mást, meg programozó is vagyok, szóval 8 órát ülök kénytelenül is a gép előtt.

Viszont már évek óta nem találok olyat, akivel eltudnék komolyabb dolgokról is beszélgetni. Nem csak felületes ,,hagyjuk" és ,,mindegy" szintekig.


Tőlem választhatsz te is témát, elsősorban ismerkedni akarnék ezzel egybekötve, mert hát az ismerkedés is beszélgetéssel kezdődik. Mivel táncolni nem tudunk most szórakozóhelyen, így marad ez.


Történelem, filozófia, műszaki tudományok, sport, politika, tényleg jöhet bármi, nem értek épp mindenhez, de nyitott vagyok, amennyiben nem kell harapófogóval kihúzni a lányból a szavakat.


Irány: 18 felett legyél, olyan 26-tal bezárólag. Én 24 leszek következő hónapban. :)



#deepconv
2021. jan. 12. 21:59
1 2
 11/15 anonim válasza:
A fogyatékosság idézőjelben van, de nevezzük akkor inkább egyéb "hibának" , nem kell egy topmodellnek / Brad Pittnek lenni egy ismerkedéshez, de azért a küllem az számít, kár tagadni. Te se állsz le akárkivel. Illetve még tovább megyek, a rondaság elég szubjektív, lehet , hogy csak te hiszed magad annak, az is lehet , hogy van igazság abban , hogy valaki annak hiszi magát, de még úgy is tetszik valakinek, kérdés megtalálja e a célközönséget (és a célközönség tetszik e neki) de hogy a kérdésre is reflektáljak kicsit, erre is jó példa, hogy tegyük fel valaki ronda, de attól a szőke hercegnél nem adja alább és nem beszél veled (lehet jön a herceg, csak ez esetben nagyon soká)
2021. jan. 13. 09:52
 12/15 anonim válasza:
Bár 30 éves vagyok, de szívesen beszélgetek, ha nem zavar a korom. 🙂
2021. jan. 13. 11:06
 13/15 anonim válasza:

nem tom én mindig megpróbálom bejátszani a súlyos fogyatékossággal élők adókedvezményét, de még eddig mindig le se szták. :(


Pedig még kövér is vagyok, és nincs is meg minden fogam és iszok, mint a gödény.


F

2021. jan. 15. 00:35
 14/15 anonim válasza:
ja és 25 F azt majdnem kihagytam, ha valakit ez tartana vissza, h írjon nekem.
2021. jan. 15. 00:35
 15/15 anonim válasza:

Én se keresek társat de amúgy nem minden lány ilyen, nekem értelmes barátnőim vannak. Amúgy meg szerintem ez azért összefügg az iskolázottsággal is. Mi például Budapest egyik legjobb gimijébe járunk, ahová nagyon megválogatják hogy kit vesznek fel, mindig magas a ponthatár. Így nyilván kisebb eséllyel kerülnek be olyanok akiknek nincs elég esze. Aki meg bekerül az nagy eséllyel intelligensebb is ergo jobban lehet vele beszélgetni.

Szóval vannak okos nők, csak őket nem a buták közt kell keresni.

2021. ápr. 24. 10:52
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!