Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Miért nem lehet már...

Lányok! Miért nem lehet már senkivel sem jól elbeszélgetni?

Figyelt kérdés

Igen, ez az egész itthonosdi is megvisel, mint mindenki mást, meg programozó is vagyok, szóval 8 órát ülök kénytelenül is a gép előtt.

Viszont már évek óta nem találok olyat, akivel eltudnék komolyabb dolgokról is beszélgetni. Nem csak felületes ,,hagyjuk" és ,,mindegy" szintekig.


Tőlem választhatsz te is témát, elsősorban ismerkedni akarnék ezzel egybekötve, mert hát az ismerkedés is beszélgetéssel kezdődik. Mivel táncolni nem tudunk most szórakozóhelyen, így marad ez.


Történelem, filozófia, műszaki tudományok, sport, politika, tényleg jöhet bármi, nem értek épp mindenhez, de nyitott vagyok, amennyiben nem kell harapófogóval kihúzni a lányból a szavakat.


Irány: 18 felett legyél, olyan 26-tal bezárólag. Én 24 leszek következő hónapban. :)



#deepconv
2021. jan. 12. 21:59
1 2
 1/15 anonim válasza:
Én azt vettem észre, hogy pont ebben a korosztályban amit megjelöltél, divat lett a "flegma picsa" stílus. MMindenre csak ja,meg ahha biztos a válasz. Semmiről nem lehet 3 mondatnál többet beszélgetni velük. Kb az összes barátnőm ilyen, sokszor inkább le se sz@rom őket már, mert elegem van ebből a semmi nem érdekel stílusból. Én 22 éves lány vagyok, de még engem is idegesít, akkor gondolom a pasikat, hogy idegesítheti.
2021. jan. 12. 22:10
 2/15 anonim válasza:
Velem elvileg lehet normálisan beszélni, de nem keresek társat. :)
2021. jan. 12. 22:16
 3/15 A kérdező kommentje:
2-es: ez esetben nem neked szólt a kérdés, de köszönöm a válaszod.
2021. jan. 12. 22:21
 4/15 anonim válasza:

#1 Lehet rossz társaságba jársz. Én általaban szerencsére nem ilyen lányokkal találkozom. Az ismerőseim többsége egyáltalan nem ilyen. :)


Egyébként meg egyikünk megfigyelése sem reprezentatív, szóval igazából mindegy is.

2021. jan. 13. 00:03
 5/15 anonim válasza:
Mert átlátnak a szitán, hogy úgyis szexre megy ki a játék. És a szexet nem szeretik. És akkor minek beszélgessenek. Ez a logika :D
2021. jan. 13. 00:19
 6/15 anonim válasza:

Igaz férfi vagyok, de azért nem mindegyik lány ilyen. Bár az is igaz, hogy mostanában ez elég gyakori és tény és való, mintha ez lenne a trend.

De nem kell messzire menni. A fiúk is megvannak hülyülve sajnos, nem csak a lányok.

Igazából ellehet mondani, hogy fiú/lány, nő/férfi. Legyen valaki ennyi, meg annyi éves, több a zakkant ember, mint a normális.

2021. jan. 13. 07:17
 7/15 anonim válasza:

Én 31 F vagyok, de ugyanezt látom , nyilván nem a 18 , de mondjuk a 26 os korosztályon.... azért nem beszélnek veled , mert 1. lesz...ják annyi a jelentkező 2. mivel annyi a jelentkező így csak a falu legnagyobb bikája jöhet szóba , szóval ha ez nem te vagy akkor az pech 3. aztán meglepődnek hogy a falu bikája dobja őket 4. mivel dobta őket a falu bikája ezért minden férfi szar (te is aki esetlegesen nem vagy egy köcsög) 5. kezdődik a kör elölről.


Továbbá valaki írta nem szeretik a szexet.... hát öcsém szerintem tévedésben élsz, a csajok nem ismerik be ugyan , de valószínű többet gondolnak rá mint a férfiak , meg perverzebbek mint gondolnád , csak nem ismerik be , vagy nekik ugye nem kell kuncsorogni (lásd amit fentebb leírtam, túl sok a jelentkező)


És vannak a kivételek.... 1. kivétel aki ronda , dagi vagy egyéb "fogyatékossága" van, ők persze kedvesek mindenkivel 2. gyereke van megint kedves (gyereket nyilván könnyebb összehozni, a kedves apa meg annál nagyobb alfahím hogy ne hagyja ott anyut) de ez sok embernél azért nem játszik , hogy gyerekes nővel ismerkedjen (nálam se) 3. már foglalt, párkapcsolatban él szóval hacsak nem barátkozni akarsz akkor ők is kiestek

2021. jan. 13. 09:00
 8/15 anonim válasza:

Igazából én azt mondom hogy nincs semmi új a nap alatt és nem is lesz.

Ezek a dolgok régen is megvoltak ugyanúgy mint most ilyen szempontból nincs különbség.

Csak talán annyiból volt könnyebb ismerkedni mintha az emberek nyitottabbak lettek volna de lényegében csak ennyi.

2021. jan. 13. 09:05
 9/15 anonim válasza:
#1-es, volna kedved ismerkedni? :)
2021. jan. 13. 09:22
 10/15 anonim válasza:

7. Jó tudni, hogy fogyatékos vagyok, mert ronda vagyok, majd kérek rá adókedvezményt. De legalább velem lehet pofázni XDD



Attól is függ ám, hogy te hogyan írsz, mert van aki azt hiszi, hogy akkora beszélgető, de egyszerűen nem lehet mit írni arra amit elkezdett. Plusz, ha nem akarnak, nem írnak, nem kötelező nekik.

Én beszélgettem neten már sok mindenkivel, mindig befullad egy idő után, mert nem olyan beszélgetés, mint élőben, hanem sokan úgy beszélgetnek, mintha kérdőív lenne:

Mit szeretsz? Mit csinálsz? stb. Ezt sajnos nehéz kiküszöbölni.

2021. jan. 13. 09:23
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!