Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehetséges hogy azért nincs...

Lehetséges hogy azért nincs sikerem férfiként interneten társkeresésben mert nagyon magamnak való vagyok és alapból nem barátkozom ismerkedem senkivel élőben?

Figyelt kérdés

Tehát nem vagyok társaságokhoz szokva, otthon ülök és időm nagyrészében munkán kivül számítógépezem.


Elméletileg annyira ronda nem lehetek, mert amikor egyszer erőtt vettem magamon és kimozdultam egy haverral(kb az egyetlen aki maradt) akkor állítólag lányok azt mondták neki utólag hogy elég jól nézek ki de egy rendkivül magának való ember benyomását keltem aki valószinűleg programozó lehet.


Ami nem igaz, de tényleg időm nagyrészét gép előtt töltöm.

Hogy láthatja ezt vki ennyire?

Lehet hogy ezért nincs sikerem?


Ha interneten be is jöttem vkinek akkor nekem pont nem tetsző korosztály volt, tehát én vagyok 31 éves és minden nő 26-32 között volt.

Mikor inkább én fiatal lányokat szeretnék, olyan 19-23 között



2020. nov. 11. 12:56
1 2
 11/13 anonim válasza:

Válogatsz. Túlságosan. Aki a számtalan elvárásod bármelyikének nem felel meg, annak esélyt sem adsz. Így tényleg nem lesz könnyű.

Amúgy "cserébe" mit tudsz nyújtani?

2020. nov. 11. 17:15
 12/13 anonim válasza:

Pedig el kéne járni...ha otthon ülsz jelentősen rontasz az esélyeiden.

Mert pl. ha eljársz valahova rendszeresen (valami hobbit űzni akár) nem is muszáj személyesen odamenni. Többször látod a lányt, kideríted kicsoda aztán ráírsz azzal a hobbival kapcsolatban.

Nekem több is összejött ehhez hasonló elven.... Ha már látásból vágnak akkor nyitottabbak.

Meg lehet ezért le leszek pontozva, de szerintem a mércét lehet egy picikét lejjebb kéne vinned vagy legalábbis változtatni az elvárásaidon. Mármint miért csak nagyon fiatal lányok jók? Miért nem jó egy 30-as?

Amúgyis aki 25-30 legalább érett.

A fiatalabb korosztályban az érettség hiánya miatt könnyebben lyukra lehet futni....

2020. nov. 11. 17:19
 13/13 anonim válasza:
Ha gondolod szívesen beszélgetek veled, bár én nem tartozom abba a korosztályba amit te írtál.
2020. nov. 11. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!