Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehetséges hogy azért nincs...

Lehetséges hogy azért nincs sikerem férfiként interneten társkeresésben mert nagyon magamnak való vagyok és alapból nem barátkozom ismerkedem senkivel élőben?

Figyelt kérdés

Tehát nem vagyok társaságokhoz szokva, otthon ülök és időm nagyrészében munkán kivül számítógépezem.


Elméletileg annyira ronda nem lehetek, mert amikor egyszer erőtt vettem magamon és kimozdultam egy haverral(kb az egyetlen aki maradt) akkor állítólag lányok azt mondták neki utólag hogy elég jól nézek ki de egy rendkivül magának való ember benyomását keltem aki valószinűleg programozó lehet.


Ami nem igaz, de tényleg időm nagyrészét gép előtt töltöm.

Hogy láthatja ezt vki ennyire?

Lehet hogy ezért nincs sikerem?


Ha interneten be is jöttem vkinek akkor nekem pont nem tetsző korosztály volt, tehát én vagyok 31 éves és minden nő 26-32 között volt.

Mikor inkább én fiatal lányokat szeretnék, olyan 19-23 között



2020. nov. 11. 12:56
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
24 szavazat
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ha eddig be voltál bábozódva mostmár ugy is maradsz egy darabig a korlátozások miatt...
2020. nov. 11. 14:01
 2/13 anonim válasza:
Az is probléma, ha annak a korosztálynak tetszel, akik valójában hozzád valók?...
2020. nov. 11. 14:31
 3/13 A kérdező kommentje:

Utolsó nagyon kevésnek tetszettem és megmondom öszintén nekem ők egyáltalán nem.

Volt köztük egy polgárpukkasztó teli tetkóval, egy macskamániás akinek 5 macskája van lakásban illetve egy olyan aki 15 éves kora óta volt együtt férfival aki végül 10 év után fiatalabb lányra cserélte de próbál tovább lépni rajta. Szóval nem tudom nekem ezek beszélgetés során nem voltak szimpatikusak.

2020. nov. 11. 14:44
 4/13 anonim válasza:
Annak ellenére, hogy nincs senkid, érdekes, hogy azért a korosztály szerint meg ennyire válogatsz.
2020. nov. 11. 14:48
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem kell mindenáron egy kapcsolat, tehát nem mindegy hogy kivel.
2020. nov. 11. 14:58
 6/13 anonim válasza:

És ha kezdeményeznél akár élőben akár neten olyanoknál, akik be is jönnek?

Ha nem vagy csúnya, simán találhatnál valakit, mégha nem is az első próbálkozásra. Csak azt ne várd, hogy valaki, aki tetszik az öledbe hullik magától!

2020. nov. 11. 16:53
 7/13 A kérdező kommentje:

Próbálkoztam már neten de nem nagyon hiszek benne mert mindig van vmi kifogás hogy miért nem.


Élőben meg nem nagyon merek kezdeményezni, mert mondjuk tetszik vki de azt se tudom ki, nem igazán tudom hogyan lehetne ebből több, nekem kellene valahogy érdeklődést felkelteni de most mi mondjam hogy nagyon tetszik ismerkedhetnénk? Ez olyan fura.

Ahogy írtam eljárni meg sehova sem járok alapból elég otthon ülö tipus vagyok, igazából pont ezért egy hozzám hasonló jönne be csak lányban.


Akik meg hasonlók voltak nem akartak senkivel semmi kapcsolatot ha volt vmi szimpátia is vagy, csak náluk 2-3 év korkülönbség max stb.


Mindegy nem igazán tudom mit csinálok rosszul

2020. nov. 11. 17:08
 8/13 A kérdező kommentje:
De nyilván nem halok bele ha egyedül maradok, de azért jó lenne ha lehetne valami egy szép lánnyal.
2020. nov. 11. 17:09
 9/13 anonim válasza:
Megvalászoltad magadnak a kérdést...innentől már csak rajtad múlik.
2020. nov. 11. 17:10
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem, ezt írom hogy nem tudom mit csinálok rosszul
2020. nov. 11. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!