Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt INTJ személyiségtípusú...

Van itt INTJ személyiségtípusú lány?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ismeritek-e ezeket a személyiségkategóriákat, itt tudtok utánaolvasni:


[link]


Érdemes kitölteni a tesztet is.


Azért érdekel, mert sosem ismertem még INTJ típusú lányt, és már eléggé van hozzá kedvem. (Én INTJ fiú vagyok.) Ismerkedés kategóriába írtam, tudom, de elsődlegesen a beszélgetés a célom, nem a kapcsolatkeresés.


Szóval ha van ilyen lány itt, aki a teszt alapján INTJ, az jelentkezzen.


2020. okt. 11. 17:14
1 2
 11/15 anonim válasza:
Bár megérteni nem tudom mi értelme is van egy ilyen tesztnek. Újat nem mond senkinek magáról. Persze sok bullshitet is írt, ami nem igaz rám.
2020. okt. 21. 08:05
 12/15 anonim válasza:
Én intj lány vagyok, igaz 51 éves. 🤣
2020. nov. 9. 21:36
 13/15 anonim válasza:
ez a teszt nem reális, nagyon általánosít, pl. ha van határidő naplód akkor már kapásból J vagy, wtf, ez sokkal komplexebb ennél. nem mondom, hogy az mbti pszichológiai tudomány lenne, de érdemes mélyebben utána nézni, a kognitív funkciók nem hülyeségek. inkább tölts ki egy tesztet az alapján (cognitive functions based axis test).rengeteg kamu/félretesztelt INxx rohangál az interneten. ráadásul a többi típus is ugyanolyan jó. de abban egyetértek, hogy imádom én a szisztémákat, ki miért és milyen indokból cselekszik, összefüggések a dolgok mögött ami túlmutat a felszínen...
2020. dec. 15. 21:49
 14/15 anonim válasza:
azért gyakori ez a típus, mert az alap tesztek csak a betűk alapján osztályoznak, általános baromság alapján. ha tényleg INTJ lennél akkor tudnád, hogy a 16personalities egy irányadó, de alapvetően baromság, mert nem a kognitív funkciókat nézi. sok INTJ például igazából INFP vagy ISFP, esetleg ISTJ, ezen típusuk pl. egy-egy pár azonos kognitív funkción osztoznak (Introvertált Érzés/Fi és extrovertált gondolkodás/Te). javaslom, hogy ilyen tesztet csinálj, ami ezeket az axisokat elemzi. bár aki mindenképpen INTJ akar lenni, az úgyis ezt fogja megkapni, mert nem nehéz manipulálni tesztet, illetve sokszor félreismerjük magunkat.
2020. dec. 15. 21:53
 15/15 anonim válasza:
Szia, INTJ lány vagyok.
2020. dec. 15. 21:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!