Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt INTJ személyiségtípusú...

Van itt INTJ személyiségtípusú lány?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ismeritek-e ezeket a személyiségkategóriákat, itt tudtok utánaolvasni:


[link]


Érdemes kitölteni a tesztet is.


Azért érdekel, mert sosem ismertem még INTJ típusú lányt, és már eléggé van hozzá kedvem. (Én INTJ fiú vagyok.) Ismerkedés kategóriába írtam, tudom, de elsődlegesen a beszélgetés a célom, nem a kapcsolatkeresés.


Szóval ha van ilyen lány itt, aki a teszt alapján INTJ, az jelentkezzen.


2020. okt. 11. 17:14
1 2
 1/15 anonim válasza:
Elég kisgyerek lehetsz ha ilyen alapján választanál bárkit is...
2020. okt. 11. 18:49
 2/15 A kérdező kommentje:

Fejtsd ki, miért hülyeség ilyen alapján választani bárkit.


Meg utána azt is, hol írtam, hogy ez alapján választanék párt.

2020. okt. 11. 19:25
 3/15 anonim válasza:

Ez aranyos :)


Régóta hobbi szinten érdekel a pszichológia ezen része, de szerintem ha jobban bele akarsz mélyülni a dologba, akkor érdemes a kognitív funkciókba belemerülni és olyan irányban tovább olvasgatni, mert ez inkább fun kategória. :)


1: Szerintem sem ez alapján "választ", nekem sem ez jött le, inkább azt feltételezem, hogy olyan lánnyal beszélgetne, aki hasonlóan dolgozza fel az információkat, mint a kedves kérdező! :) (Mert tl;dr erről szól az MBTI)


Amúgy én is kíváncsi lennék, van-é hasonlóan processzáló és érzelmeit megélő emberke a "másik oldalon", aki szintén szokott ide írogatni. Statisztikai alapon több esély van rá, mivel a nők között gyakoribb az én típusom. 😅


Egy amúgy ENFP férfi. 😊

2020. okt. 11. 22:55
 4/15 anonim válasza:
Nekem INFJ-t jött ki, de azt hiszem, egy másik héten kitöltve meg mást adna ki. :D
2020. okt. 12. 11:53
 5/15 anonim válasza:
INTJ lány vagyok, ajánlom az INTJ Hun facebook csoportot, vegyes a nemek leosztása. Bár én még nem vettem észre lényegi különbséget egy INTJ fiú és INTJ lány közt se, inkább a betévedő NTP-kkel nagyobb a kontraszt.
2020. okt. 12. 19:19
 6/15 anonim válasza:
INTJ, csak férfi. 32,75 F
2020. okt. 12. 23:02
 7/15 anonim válasza:
Kitöltöttem, INTJ vagyok, ahogy látom elég gyakori egy típus.
2020. okt. 14. 09:08
 8/15 anonim válasza:
Ez az egyik legritkább típus.
2020. okt. 20. 22:28
 9/15 anonim válasza:
Itt mégis mindenki az 😂
2020. okt. 21. 07:10
 10/15 anonim válasza:
Igen, mert az intj-t érdeklik a személyiségtípusok, mert rendszerbe lehet foglalni, imád elemezni. Ezért az ilyen jellegű oldalakon és kérdéseknél ez a típus van jelen. Próbálj még rávenni egy esfp-t, hogy csináljon még egy tesztet! Ha nagyon szeret téged hajlandó, hogy hamarabb szabaduljon.
2020. okt. 21. 07:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!