Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki beszélgetni ismerkedne...

Valaki beszélgetni ismerkedne egy fiatal roma fiúval ?

Figyelt kérdés
Írj üzenetet ha igen :)
2020. szept. 12. 19:40
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:

hogyan bírjuk, hogy utálnak minket?

a saját hazánkkal vagyunk határosak, utálnak minket a saját földünkön élősködők mind a határon túl, mind azon belül, de ezt a fajtádnak nem kell mondani

lehetsz normális igen, de ahhoz sokkal többet kell bizonyítanod, mint egy normális átlagos embernek, mert sokan szerencsére elővigyázatosak

2020. szept. 12. 21:13
 12/37 A kérdező kommentje:

18-as képzeld én sem lopok és nem loptam soha

Dolgozni nem dolgozok csak diákmelozok mert még tanulók

Ja és nem nem a 8. járom

Nincsen sem gyermekem sem barátnőm

Nem voltam soha börtönbe és nem vagyok büntetett előéletű sem

2020. szept. 12. 21:18
 13/37 Gymnospermatophyta válasza:

" személyiséget utálunk, nem etnikumot "

Így van, én sem általánosítanék. A probéma az, hogy tapasztalat alapján a nagy többségnek tudjuk milyen a személyisége. És innentől, ha 80-90% tudjuk milyen, könnyen elő/utóítéletes lehet az ember a cigányokkal szemben. Mert jóval nagyobb esély van rá, hogy a kialakult megérzés bevállik, mint hogy nem. És ez ugye nem rasszizmus csak nem vagy hülye, hogyha ezzel tisztában vagy (mint amúgy a többség ezt tudja).


Egyébkétn szerintem sem kell lehurrogni, hogy "tolvaj ingyenélő cigó" mert rohadtul nem ismered és az írása alapján simán meglehet az esélye, hogy ez nincs így. A válaszoló aki ezt írta 95%-ot említett. Legyen így. (persze ezek mind csak tippek, következtetések) Honnét tudod, hogy nem tartozik az 5%-ban? Ugye, hogy nem lehet tudni? Szerintem ne oltsd le addig, amíg ennek az írása alapján meg van az esélye. :)

2020. szept. 12. 21:28
 14/37 anonim válasza:
11. Mive bizonyítod, hogy a kérdező ezeket csinálja?
2020. szept. 12. 21:31
 15/37 anonim válasza:
*Mivel
2020. szept. 12. 21:31
 16/37 anonim válasza:
14. Van aközött különbség, hogy szembe megy veled egy cigánybanda az utcán és inkább az út túloldalára átmész, vagy valaki kiír egy teljesen normális hangvételű kérdést cigányként.
2020. szept. 12. 21:33
 17/37 Gymnospermatophyta válasza:
17: Nem csak bandákkal szokott probléma lenni. De mivel normális volt a kérdés kb. én is azt mondtam, mint te.
2020. szept. 12. 22:10
 18/37 anonim válasza:
basszus, én kérek elnézést az összes nemroma nevében, amiért ilyen válaszok jönnek egy teljesen normális kérdésre :/
2020. szept. 12. 23:04
 19/37 anonim válasza:

Inkább menj egy ismerkedős oldalra, mert ahogy láttom itt sok a frusztrált személy, aki minden ok nélkűl rád vetíti az életében cigányoktól okozott sérelmeket.

De nem itt kellene nagy pofájunak lenni, hanem a való életben.

Örűlök, hogy te nem vagy olyan, mint akikről a hozzászólók beszélnek. Sok sikert az ismerkedéshez!

Ja és egy magyar lány voltam.

2020. szept. 12. 23:10
 20/37 anonim válasza:

Ez csak szimplán előítélet. Én is találkoztam már látszólag rendes cigánnyal, aztán jött egy tucat másik aki csak erősítette az előítéletemet. Az előítélet meg az élet része, a túlélés kulcsa, az oroszlánketrecbe se sétálsz be meg a krokodilokkal se mész együtt fürdeni azt remélve, hogy talán jóllakottak és nem fognak szanaszét csócsálni.

Az meg egyszerűen érthető, hogy az egyén a saját fajtájával érzi jobban magát. A cigányok viselkedése, felfogása, gondolkodása (legyen az bűnöző vagy a rendesebb fajta) számomra idegen. Az a fajta idegen amivel sehogyan sem tudok azonosulni, és, hogy úgy mondjam kellemetlenül és irritálva érzem magam ha ki vagyok téve neki.

Ha valaki szerint ez rasszista, azt ajánlom nézzen jó mélyen magába.

2020. szept. 13. 02:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!