Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Összejönnétek egy ilyen...

Összejönnétek egy ilyen férfival? [kérlek kort is írjatok]

Figyelt kérdés

-30 éves

-sosem élt még egyedül

-majdnem 8 éves párkapcsolatban élt, de nem élt együtt a barátnőjével

-nem tud bánni a pénzzel

-nincsenek barátai

-nem szereti a családja

-folyton ígér, hazudik

-mindig van tartozása


Persze ezek nem feltétlen derülnek ki az ismerkedés alatt és jól elő tudja adni a szépet.


Kapna tőletek esélyt?

Mennyi idő után vágynátok rá, hogy szintet lépjetek? (összeköltözés)


A felsoroltak közül melyik zavarna legjobban, mi lenne elsőre gyanús benne?



2020. szept. 2. 20:33
1 2
 11/14 anonim válasza:
Főnyeremény !:D
2020. szept. 3. 07:26
 12/14 anonim válasza:

Nem. Kizárt.

Sose jönnék össze olyannal, aki nem élt távol a mamahoteltől. Most rá tudod fogni a vírusra, hogy nincs munka, nincs pénz albérletre... de 30 év alatt se koli se albi? Na ne...

Az ilyen pasik elvárják, hogy mossanak és főzzenek rájuk. Nem képesek besegíteni, mert megszokták, hogy anyuci megcsinal mindent.

2020. szept. 3. 12:05
 13/14 anonim válasza:

Ohh, 12-es vagyok, lemaradt a kor. 20 éves vagyok. 4 évig kollégista voltam, és 2 éve albérletbe lakom. Habár magamra szívesen főzök-mosok-takarítok, sok rémtörténetet hallani, hogy egy fiú, ki mamahotelből jön, nem próbálkozik meg besegíteni a ház körül.

A jelenlegi párommal szerencsém van, habár ő az albérlete után 2 évre visszaköltözött a szüleihez (anyagi és spórolási okok miatt), nem volt gond összeköltözésnél, mert ugyanúgy kivette a részét a házimunkából. De ha az apját kérdezzük azt mondaná, hogy "női munka" minden ilyensmi, és egy férfinak nem kell segítenie az "asszonynak".


Mivel sokan ilyen konzervatív szellemben nőttek fel, ezért esélyt se adnék annak, aki nem bizonyította életrevalóságát valamilyen módon. Nekem már a kollégium is elég lenne, hogy lássam önálló valamennyire.


Más kérdés: 8 év után se költözött össze az exével. Fél elköteleződni? Nem mer leválni a szüleitől? Nem bír vagy nem akar a saját lábára állni? Ezer kérdést felvet egy ilyen tény, és ha az egyiket ki is magyarázza, a többit nem fogja tudni.


Szinte minden részletbe bele lehetne kötni... de egy fontos kérdés: ha a családja nem szereti, akkor ki más szeresse? A család általában feltétel nélkül szeret, mivel nem önthetjük el, kinek legyünk rokona. Ha a saját anyja nem szereti, akkor kérdés, hogy milyen nevelést kapott.

És vajon tovább viszi-e ezt a nevelési normát a saját gyerekeire?

2020. szept. 3. 14:19
 14/14 anonim válasza:

Nem.

/L

2020. szept. 4. 03:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!