Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény lányok ti összejönn...

Keresztény lányok ti összejönnétek olyan férfival, aki volt már prostituáltnál vagy sok felesége volt?

Figyelt kérdés

2019. nov. 5. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Keresztény asszony vagyok. Attól függ, mennyire szerelmesedek bele... :D :D :D
2019. nov. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ha beleszerelmesedsz fülig, asszonyként elhagynád a családod?
2019. nov. 5. 23:46
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2019. nov. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Asmr ***** válasza:
61%
Amelyik férfi 5x 6x elvált.... hát ott már nem valószínű, hogy a nőkkel volt a baj... ;)
2019. nov. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem...
2019. nov. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt fiatalon egy kapcsolatom, amiből született egy lányom. Sajnos nem sikerült az a kapcsolat, házasság sem lett belőle. Aztán jött a feleségem, akinek a családja megismertette velem a hitet és úgy is próbáltunk élni, lett 3 gyermekünk, de most 18 év után-keresztényi hit ide, szentségi házasság oda- külön vagyunk már 4 hónapja, úgy megromlott a kapcsolatunk. Nem tudom még mi lesz, de úgy néz ki, én hiába voltam azon, hogy helyrehozzuk, nem lesz belőle semmi. Tehát akkor nekem nem sok esélyem van egy keresztény kapcsolatra?
2019. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Én párom előttem prostihoz járt
2019. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az is más, mert az megbocsáthatatlan. Megalázó.
2019. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző 2 én voltam Én nem jártam (soha nem is voltam) prostinál és nem is csaltam meg.
2019. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!