Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Összejönnétek egy ilyen...

Összejönnétek egy ilyen férfival? [kérlek kort is írjatok]

Figyelt kérdés

-30 éves

-sosem élt még egyedül

-majdnem 8 éves párkapcsolatban élt, de nem élt együtt a barátnőjével

-nem tud bánni a pénzzel

-nincsenek barátai

-nem szereti a családja

-folyton ígér, hazudik

-mindig van tartozása


Persze ezek nem feltétlen derülnek ki az ismerkedés alatt és jól elő tudja adni a szépet.


Kapna tőletek esélyt?

Mennyi idő után vágynátok rá, hogy szintet lépjetek? (összeköltözés)


A felsoroltak közül melyik zavarna legjobban, mi lenne elsőre gyanús benne?



2020. szept. 2. 20:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
Te hulye vagy?
2020. szept. 2. 20:36
 2/14 bp1985 válasza:
#1 Az.
2020. szept. 2. 20:39
 3/14 A kérdező kommentje:

De nyilván ezek nem derülnek ki az ismerkedés alatt..

Mit szólnál, ha már akkor derül ki, amikor komolyra fordulna a helyzet? (nem akar bemutatni a családjának stb)

2020. szept. 2. 20:43
 4/14 anonim válasza:

Remélem, csak vicc ez a kérdés...


Ezek tényszerű dolgok, melyik nem derül ki az ismerkedés alatt?

2020. szept. 2. 21:02
 5/14 anonim válasza:
Te vagy a csacsi, nem a pasi!
2020. szept. 2. 21:32
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem derül ki. Azt, hogy otthon lakik, tudja a korona okozta helyzetre fogni, például.

Arról meg nem feltétlen érdeklődik mindenki mélyebben, hogy mi történt az előző kapcsolatában, éltek - e együtt, stb.

Ahogy az sem derül ki, hogy a pénzzel nem tud bánni.


A múltja és jelene egy részét ugyan nem tudja titokban tartanu, de a legcsúnyább dolgokat igenis le tudja tagadni.


Szüleinek valószínűleg akkor mutat be (ha be is mutat), ha már komolyabbra fordulnak a dolgok. És az még önmagában nem jelent semmit, ha valaki nincs annyira jóban a szüleivel/nem akar hamar bemutatni.


Én pl nem azért nem vinnék "haza" valakit, mert rosszban vagyok a családommal, hanem mert ők egy külön világ és az előző kaocsolatomban is megvoltunk úgy, hogy az évek alatt 1-2x találkoztak anyukámmal csak. A lakás nem alkalmas vendégek fogadasara, van ilyen.


Az, hogy nincsenek igazi barátai sem ijesztő elsőre. Mert ha elmeseli, mi a hobbija és hogy alkalmanként eljár valahova (akár tesóval, vagy az aktuális munkahelyerol 1-2 kamuhaverral), az sem derül ki, csak ha már huzamosabb ideje ismeritek egymást.


Hogy el tud - e köteleződni komolyabb szinteken, az is később derül ki. Lehet fogni az exre is, hogy "csak vele nem vágyott erre".


Úgyhogy szerintem ezek igenis életszerű dolgok.


Sajnos ismerek ilyen embert, szemrebbenés nélkül tud hazudni, manipulálni, levenni a lábadról, ha nem ismered, főleg a háttérben lévő dolgokat.

2020. szept. 2. 22:09
 7/14 anonim válasza:

Ugyan nem nő vagyok, de tesó...

Bevállalom az önkénes eutanáziát, ha ez lesz majd.


És ezt ne sértésnek, inkább kritikának vedd.

De azt mondják, sose késő változtatni.

2020. szept. 2. 22:14
 8/14 A kérdező kommentje:
A kérdés nem magamról szól, ennek szöges ellentetje vagyok kb..
2020. szept. 2. 22:18
 9/14 A kérdező kommentje:
De köszönöm az eddigi reakciókat. Sokáig el voltam vakulva, úgy tűnik. Ez elég egybehangzó vélemény.
2020. szept. 2. 22:18
 10/14 anonim válasza:
legalább őszite
2020. szept. 2. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!