Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan tudatosítsam magamban,...

Hogyan tudatosítsam magamban, hogy nem kell félni a párkapcsolatoktól?

Figyelt kérdés

sziasztok,

19 éves lány vagyok, és eléggé tapasztalatlan ilyen téren. eddig 2 barátom volt és egy emberrel feküdtem le, mert valamiért iszonyatosan félek a párkapcsolat tudatától. ha valakivel alakulnak a dolgaim és azt érzem, hogy komolyra kezdene fordulni, kihátrálok, pedig nagyon vágyom már egy biztos pontra és szükségem is lenne rá. viszont komolytalanabb dolgokba se tudom belemenni, pedig szeretnék és érdekel, akárhova megyek, mindig van, aki érdeklődne irántam és nyitott lenne rám, és az elején ez még működik is, de aztán egyszer csak teljesen ellentétes érzéseim lesznek.

valaki találkozott már hasonló problémával? mi lehet a megoldás?


2020. aug. 30. 13:17
 1/8 anonim válasza:
Kolostorba kell vonulnod, attól tartok.
2020. aug. 30. 13:33
 2/8 anonim válasza:
Hetente új pasi kell neked.
2020. aug. 30. 13:39
 3/8 anonim válasza:

Zseniálisan hasznos válaszok eddig...

Jó eséllyel valamilyen pszichés alapja van tudatalatt, amivel szerencsére lehet foglalkozni és változtatni. Ez lehet egy rossz családi minta, rossz anya/apa kép, egy korábbi párkapcsolat, stb.

Ha van kedved, írj nyugodtan, szívesen beszélgetek erről, hátha tudok segíteni.

2020. aug. 30. 15:05
 4/8 anonim válasza:
Túlságosan megakarsz felelni. Túl tökéletes akarsz lenni, nem tudod, mered felvállalni magad sem lelkileg, sem testileg. Nagy hiba, mert senki sem tökéletes. Ne félj attól, hogy nem tetszel, hogy önmagad adod, hiszen akkor egy életen át szerepet fogsz játszani és nem fogsz közel engedni senkit magadhoz. Vállald fel magad, a családod, a környezeted, nincs miért szégyenkezned, hiszen csak egy a fontos, milyen ember vagy, jóindulatú, kedves, figyelmes, magára igényes stb.
2020. aug. 30. 15:28
 5/8 anonim válasza:

majd találsz olyan pasit akivel nem érzed ezeket és kész

akivel nem érzed magad jól jóhogy nem akarsz együtt lenni.

2020. szept. 3. 15:24
 6/8 A kérdező kommentje:

azt tudom, hogy pszichés oka is van, bipoláris depresszióval küzdök.

a hasznos válaszokat köszönöm!

2020. szept. 22. 09:45
 7/8 anonim válasza:
Nekem is vannak hasonló érzéseim, jó lenne egy kapcsolat, aztán mélyebben bele gondolok és már el is ment tőle a kedvem.F
2020. szept. 22. 15:59
 8/8 anonim válasza:

én kapcsolatban vagyok és úgy gondolom ezeket


ez teljesen normális szerintem

2020. szept. 23. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!