Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 20 év körüli lányok! Mit...

20 év körüli lányok! Mit ajánlotok egy ilyen fiúnak, hol ismerkedjen?

Figyelt kérdés

Keveset beszélek, félénk vagyok. Nem járok bulizni, nem iszom, nem cigizem. Nincs olyan jó külsőm hogy a lányok maguktól odajöjjenek hozzám. Munkahelyen nincs lehetöségem lányokkal ismerkedni.

Lányok amelyikőtöknek az ilyen típusú fiúk bejönnek, ti hol szoktatok ismerkedni?


2020. júl. 28. 23:02
 1/4 anonim válasza:
Sehol.
2020. júl. 28. 23:14
 2/4 anonim válasza:
Ez amúgy nem valami konkrét leírás, hogy "ilyen fiúk"ról lehessen beszélni. Csak annyit tudunk, hogy elég introvertált vagy, nincs olyan jó külsőd, meg nem iszol, nem cigizel. Ez még messze nem egy személyiség. Biztos van valami érdeklődési köröd, hobbid, nem? Ehhez kötődően nem tudnál ismerkedni? Egyébként én se járok bulizni, meg suliban is korlátozottak a lehetőségeim.
2020. júl. 28. 23:31
 3/4 anonim válasza:
Szia! Ha gondolod, nekem írhatsz. :) 19/L
2020. júl. 29. 06:56
 4/4 anonim válasza:

Alapvetően azt mondom, hogy a való életben ismerkedj. Biztosan van valamilyen érdeklődésed vagy hobbid, amik által csatlakozhatsz valamilyen klubhoz vagy közösséghez. Ez azért is jó, mert rögtön lesz egy közös alap, és ha párt nem is találsz, de barátokat igen, akik által még több embert ismerhetsz meg.

20/L

2020. júl. 29. 12:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!