Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy ismerkedjem?

Hogy ismerkedjem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, nem érdeklődnek irántam a pasik. Néha megnéznek, de ennyi. Nemigen van baráti köröm, de gyakran kimozdulok itthonról. Egyáltalán hol lehet ismerkedni?

17/L



2020. júl. 28. 22:19
 1/4 anonim válasza:

Hát én netes appokon ismerkedek, amik ha minden jól megy barátságokat és talikat szülnek:D


Bár amúgy a személyes ismerkedést preferálom, de az nemigen megy nálam, mert én nem járok el annyira idegenek közé hanem csak a barátaimmal vagyok.


Szóval nálam a net az amolyan ismerkedős hely, csak számítani kell arra hogy valaki átvág/hazudik viszont arra is hogy jobban megkedvelsz valakit, megtetszik és összejöttök. Bármi lehet belőle


17/l

2020. júl. 28. 22:24
 2/4 anonim válasza:

Ha esetleg van kedve valamelyikőtöknek, szívesen beszélgetek, illetve barátkozok vele


(Nem vagyok sokkal idősebb, 19/F)

2020. júl. 28. 23:29
 3/4 anonim válasza:
Ha van kedvetek én is itt vagyok, mindig jó új embereket megismerni 🙂
2020. júl. 29. 17:06
 4/4 anonim válasza:
Én is szívesen beszélgetnék veletek 😊 21/F
2020. júl. 30. 09:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!