Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Igazából azt sem igazán...

Igazából azt sem igazán tudom, hogy hova lehetne kiírni. Hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Mármint nem feltétlen ismerkedésről van szó, de nekem semmilyen programom, hobbim nincs és így a barátkozás/ismerkedés is nehéz, továbbá ugye nem csinálok semmit. Régen kajakoztam de annyi. Mostanában novellákat írok, meg nagy ritkán elmegyek fotózni, de semmi olyan programban nem veszek részt ahol emberekkel is ismerkednék és ez zavar. Ötletek?
2020. jún. 8. 06:27
 1/7 anonim válasza:

Ha szereted a fotózást, akkor tudom ajánlani, hogy járj el egy tanfolyamra, vagy szakkörbe, esetleg online keress egy csoportot, ott el tudsz kezdeni beszélgetni, később akár együtt is mehettek fotózni, illetve tanulhatsz és fejlesztheted magad ez által.


Ugyanezt tudom javasolni az írásra is.


Ha pedig szeretsz sportolni, akkor válassz ki magadnak valamit. Azt sem tartom rossz ötletnek, hogyha keresel például egy futópartnert.


Ha saját magadtól nem keresed az emberek társaságát, akkor nem is fogsz tudni emberekkel kapcsolatba lépni, és baráti kapcsolatokra szert tenni. Más ezen nem tud segíteni, neked kell lépned.

2020. jún. 8. 06:45
 2/7 anonim válasza:
irj pár sort,csatolj egy képet is,aztan meglátjuk
2020. jún. 8. 09:40
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt se tudod, hogy pali vagyok-e vagy csaj😕
2020. jún. 8. 11:59
 4/7 anonim válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2020. jún. 8. 13:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Pali
2020. jún. 8. 13:56
 6/7 anonim válasza:
Tök jó, hogy kaptál jó ötletet az 1-es válaszolótól, amit persze sikerült figyelmen kívül hagynod. Így segítsünk neked...
2020. jún. 8. 14:02
 7/7 anonim válasza:

Nagyon sok művészeti kör van írásra, fotózásra. Nemcsak sulisoknak szakkörök, hanem felnőtteknek egyesületek, galériák, írókörök akik kiállítanak, pályáznak együtt, véleményezik egymás dolgait. Művészeti és edző táborok, túra csoportok (kajakos Tisza-túra?) között is szétnézhetsz a nyárra. És hát direktben is lehet társat keresni a társkeresőkön - akár itt is, ha több infót adsz meg magadról, pl. minimum életkor, helyszín.

Ha meg vannak régebbről ismerősök, rokonok, akiket kedveltél, de valahogy eltűntek a hétköznapokból, akkor meg érdemes felvenni és ápolni velük a kapcsolatot (első körben csak érdeklődni, hogy van, mi van, elmesélni veled mi van). Sosem tudhatod, milyen szálakon fut be hozzád valaki, akiből barát vagy akár társ lesz. És az egészséghez tényleg kell valamennyi szociális kapcsolat.

2020. jún. 9. 07:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!