Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ismerkedjek sztárokkal?

Hogyan ismerkedjek sztárokkal?

Figyelt kérdés
Akarok beszélgetni, ismerkedni sztárokkal. Hogy fogjak hozzá úgy hogy ne tűnjek egy idegesítő fanboynak/ne ignoráljanak?

2020. máj. 17. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
A sztárok nem szoktak leereszkedni a rajongóik szintjére.
2020. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Első körben legyél ismert és gazdag a saját erődből.

Ha ez megvan akkor járj olyan rendezvényekre ahol ők is ott vannak, kollabrálj velük.

Kb csak így lehet.

2020. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Nem lesz alkalmad idegesiteni oket. Egy vagy a milliokbol, akikrol nem tudnak. Olvass inkabb erdekes elettortentekrol, vagy cseszd az idod a realitas talajan allva.

Amugy sztarokat az ismer, aki maga is sztar valamiben, akarha parkettazasban.

Es az, aki nem akarja, csak veletlenul ugy alakul.

Es tudod, mi a dobbenet? Azok is csak emberek.

2020. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
69%

Magyar vagy külföldi sztár? Mert nem mindegy.

Ha magyar, írj rá nyugodtan, tapasztalataim szerint Ők sokkal barátságosabbak, szívesen csevegnek a rajongóikkal. Ha külföldi, akkor keményebb dió. Szerintem írj neki egy rajongói kérdést. Lehetőleg olyat ami kissé fejtegetősebb, nem lehet rá rövid választ adni, de ne olyat ami a privát zónáját sérti. Valószínűleg bele telik majd 1-2 napba/hétbe mire válaszol. Miután válaszolt, a válaszából adódó kérdésekre is kérdezz rá, úgy hogy minnél jobban ki kelljen fejtenie. Vidd így tovább ezt a kérdezgetősdit, néhol ejts el 1-2 poént, a saját véleményed. Ne minden a válaszából adódó kérdést használj fel. Egy pár perc múlva észre sem veszi, de már veled cseverészik/véleményt cserél. Köszönj el, majd pár nap múlva írj rá az egyik fel nem használt válaszából adódó kérdéssel hogy "A múltkori egyik válaszodról az jutott eszembe......". Ezt folytatva egy kis idő után rendszeressé fognak válni ezek a beszélgetések. Ha minden jól megy, egy idő után egy jó ismeretség, neked kedvezőbb esetben egy kezdetleges barátság-szerű dolog alakul ki, néha Ő is keresni fog. Ha viszont nem kezd el Ő is keresni néha téged egy 1-4 hónap elteltével rendszeres beszélgetés után sem, akkor akaszkodj le róla mert valszeg csak tehernek érzékel, keress másik sztárt.

NINCS TESZTELVE, CSAK A JÓZAN LOGIKÁM KÖVETTEM, ÉS HA EGYIK SZTÁRNÁL MŰKÖDIK IS, NEM BIZTOS HOGY MÁSIKNÁL IS FOG!!!!!

2020. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Hát, első körben nem mindegy, hogy milyen sztárról van szó. Hazai, külföldi?


A legjobb alkalom az ilyesmire a rajongói találkozók. Persze ez is kérdés, hogy az adott sztárnak van-e.


Én színészekkel ismerkedtem meg. Ezek közül van, akivel azóta a családaink összejárós barátok lettek, és rég nem rajongó/színész a viszony. Van azonban olyan külföldi sztár, akivel nem lettünk világra szóló barátok, viszont beszéltünk többször is. Velük mindig összejövetelek keretein belül, színházazással egybe kötve találkoztam Londonban. Illetve Orlandoban voltam Star Wars találkozón, ahol lehetett pár szót váltani a színészekkel. Star Trek találkozók is rendszeresen szoktak lenni, meg más sorozatok színészeivel is lehet meet&greet alkalmakat kifogni.


De jó lenne tudni, te pontosan mire gondolsz, mert lehet, hogy egyáltalán nem ilyesmire.

2020. máj. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!