Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy kedves jó fej srác vagyok...

Egy kedves jó fej srác vagyok és egy szép és kedves lányt keresek. Kicsit "huncut" vagyok de remélem ez nem baj. Remélem találok itt egy magamnak való lányt. Te vagy az a lány?

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 18:19
1 2
 11/15 anonim válasza:
Te jó isten. Ez még viccnek is gagyi😔. Sajnálom, ha huncut célból keresel lányt huncutoljál át az olyan oldalakra ahol lehet lányt hívni arra, hogy huncotoljatok. Mert ez a huncutság a munkája.
2020. júl. 22. 02:17
 12/15 A kérdező kommentje:
11:ha akkora agyhalott vagy hogy nem tudod felfogni amit írtam akkor olvasd többször el. Talán meg is értenéd. De segítek egy kicsit. Nem arra keresek hanem én vagyok az és nem azért mondtam mert "huncutkodni" akarok a lánnyal hanem azért hogy ne lepodjon meg hogy az vagyok. Remélem ezt megtudod érteni és nem jössz megint hulyesegel. Előre is köszi 😂😂
2020. júl. 22. 15:45
 13/15 anonim válasza:
Ha csak ennyit mondasz el magadról a sablon dolgokon kívül, akkor ne lepődj már meg, ha ez jön le minden agyhalottnak.
2020. júl. 22. 16:05
 14/15 anonim válasza:
Kérdező itt te vagy a kretén szóval ne állj bele a válaszolókba.
2020. júl. 22. 19:30
 15/15 anonim válasza:
Szia. Még elérhető vagy itt?😅
2020. nov. 14. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!