Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Ismerkednétek egy...

Lányok! Ismerkednétek egy ilyen bátor lovaggal?

Figyelt kérdés

Sokaktól hallom, meg láttam is pár olyan meme-et, ahol a sötétben az emberek félnek a démonoktól és a takaró alá bújnak. Nos, én nem ijedek meg az ilyen helyzetekben, takaró alá sem rejtem el tökéletes testem, ami nektek, lányoknak még inkább előnyös lehet, mert meztelenül alszok általában nyáron.

Szóval ha akarsz egy bikát, aki hajnal 2-kor pókjárásban is körbemegy a sötét házban, akkor ez ma a te napod, megtaláltál.

Néhány fontos tulajdonságom ezen kívül: kedves, odaadó, vicces és hűséges vagyok, utóbbival nincs nehéz dolgom, hiszen valamiért a remek tulajdonságaim ellenére sem kellek a kutyának sem. Biztos arra gondolsz, hogy a külsőm miatt, de nem, az is tökéletes, a leányzókkal lehet a baj.

Elvárásom sincs sok: legyél nagyon szép, gazdag, okos meg minden ilyen, azért valahogy mutatnod kell mellettem nyilván. Becsülj meg, tudd, hogy ilyen lehetőség nem sok van az életben, mint én. Legalább szimuláld, hogy féltékeny vagy, hadd érezzem, hogy talán kellenék másnak is, és neked is én vagyok a legfontosabb.

Ha felkeltette ez a kandúr az érdeklődésed és a vágyaimnak is megfelelsz, akkor írj egy üzenetet privátban.


2020. júl. 18. 21:44
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Mindenki ilyen gyerekes itt? Trollkodik, viccel... Mi lett a társadalommal?! Egy normális ember nem ismerkedhet, mert azt mondják rá, hogy kamu.
2020. júl. 19. 00:48
 22/36 anonim válasza:

"Egy normális ember nem ismerkedhet"

Normális felfogású ember normális ismerkedős szöveget ír, nem ilyen egoista baromságot. Szállj már le a magas lóról, mert rohadtul szánalmasnak tűnsz. El kéne gondolkoznod, hogy talán mégsem a nőkben van a hiba.

2020. júl. 19. 00:54
 23/36 anonim válasza:
Bazz, mennyi karótnyelt gyökér van itt :D Szerintem jópofa leírás olt, de férfi vagyok, ne írj rám.
2020. júl. 19. 00:57
 24/36 A kérdező kommentje:
23: ne próbálj védeni, elgondolkodtató volt a 22-es, és sajnos be kell látnom, hogy egy szánalmas alak vagyok. Elnézést kérek attól, aki olvasta a kérdésem.
2020. júl. 19. 01:25
 25/36 anonim válasza:
Nem védelek, leírtam a véleményem. De felőlem fordulj akkor magadba és veszekedj tovább a hülyékkel, na lecsókolbász.
2020. júl. 19. 01:32
 26/36 anonim válasza:
Keress fel egy orvost de sürgősen!
2020. júl. 19. 07:56
 27/36 anonim válasza:
Majd felnősz!
2020. júl. 19. 09:27
 28/36 anonim válasza:
Ú-úú, de gyík arc vagy öcsém. XD
2020. júl. 19. 10:00
 29/36 anonim válasza:

Mondtam volna,hogy ha még korombeli is vagy,miért ne?

"lehet, hogy csak áldozatokat gyűjtök akiket megszállok, ne leplezz le." Ezek után megkérdő jeleztem. :"D

Bár nincs mit vesztenem, a lelkemet már eladtam úgyis.

A bátorságod ennyibe megáll?Feláldoznád magad és leütnél egy pókot, ha nem, akkor nem érdekelsz kérdező.Plusz remélem nem zavar, ha én hajnali 2kor palacsinták csinálok.Persze ez az ajánlat, csak akkor érvényes, ha tényleg 16 éves vagy. :D

2020. júl. 19. 12:27
 30/36 A kérdező kommentje:

A bátorságommal semmi gond sincs, szembe jöhet akármekkora pók, én lecsapom.

Nem zavar, ha palacsintát csinálsz hajnal 2-kor, csak engem és a szektámat ne akadályozd a szeánszban.

Amúgy meg itt mondod a feltételeket, amiknek meg kell felelnem (és persze mindennek meg is felelek), de vajon te is olyan vagy, mint amit a kérdésben megfogalmaztam? Csak akkor érvényes az ajánlat.

2020. júl. 19. 13:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!