Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Ismerkednétek egy...

Lányok! Ismerkednétek egy ilyen bátor lovaggal?

Figyelt kérdés

Sokaktól hallom, meg láttam is pár olyan meme-et, ahol a sötétben az emberek félnek a démonoktól és a takaró alá bújnak. Nos, én nem ijedek meg az ilyen helyzetekben, takaró alá sem rejtem el tökéletes testem, ami nektek, lányoknak még inkább előnyös lehet, mert meztelenül alszok általában nyáron.

Szóval ha akarsz egy bikát, aki hajnal 2-kor pókjárásban is körbemegy a sötét házban, akkor ez ma a te napod, megtaláltál.

Néhány fontos tulajdonságom ezen kívül: kedves, odaadó, vicces és hűséges vagyok, utóbbival nincs nehéz dolgom, hiszen valamiért a remek tulajdonságaim ellenére sem kellek a kutyának sem. Biztos arra gondolsz, hogy a külsőm miatt, de nem, az is tökéletes, a leányzókkal lehet a baj.

Elvárásom sincs sok: legyél nagyon szép, gazdag, okos meg minden ilyen, azért valahogy mutatnod kell mellettem nyilván. Becsülj meg, tudd, hogy ilyen lehetőség nem sok van az életben, mint én. Legalább szimuláld, hogy féltékeny vagy, hadd érezzem, hogy talán kellenék másnak is, és neked is én vagyok a legfontosabb.

Ha felkeltette ez a kandúr az érdeklődésed és a vágyaimnak is megfelelsz, akkor írj egy üzenetet privátban.


2020. júl. 18. 21:44
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

9: nem tudom mire gondolsz.

10: ha már egy ilyen hatalmas ember igazít útba, mint te, akkor jó úton haladok.

2020. júl. 18. 22:27
 12/36 anonim válasza:
9-es vagyok. Szerintem rohadt jó a humorod, de a csajok itt nem nagyon ismerik fel. Pedig tuti jól járnának veled, szórakoztatás biztosítva lenne. Jó arra is van némi esély, hogy valódi őrült vagy, nem tudhatom. XD
2020. júl. 18. 22:29
 13/36 anonim válasza:
Egynek jó volt :D
2020. júl. 18. 22:34
 14/36 A kérdező kommentje:
Nektek nincs jobb dolgotok annál, hogy rám mondogatjátok, hogy troll? Menjetek innen, elijesztitek a komoly érdeklődődket.
2020. júl. 18. 22:37
 15/36 anonim válasza:
Először azt hittem, hogy viccelsz, de őszintén szólva kicsit elbizonytalanodtam. Amúgy az lehet a baj, hogy olyan szavakat használsz, mint lovag, leányzó, kandúr meg bika, de tetszik, hogy jó a helyesírásod
2020. júl. 18. 22:44
 16/36 A kérdező kommentje:
Áhh most már mindegy, elment az üzlet, ezt jól megcsináltad. Amúgy ma már többet bókoltál, mint amit egy lánytól vártam, szeretnél valamit haver? 😏
2020. júl. 18. 22:52
 17/36 anonim válasza:
Most, hogy kihagytál két vesszőt, be is száradt a... Hagyjuk
2020. júl. 18. 22:53
 18/36 Gymnospermatophyta válasza:
15: Viccel. Ez egy vicces ismerkedős szöveg akar lenni. Nyilván nem kell 100%-ban komolyan venni, a válaszokban is a kérdésben írtakat viszi tovább, tehát ugyan úgy elhülyéskedi. :) Meglepő, hogy a válaszolók közül ezt ennyien nem ismerik fel.
2020. júl. 18. 23:37
 19/36 anonim válasza:
Hihetetlen,hogy manapság milyen pocsék a humora az embereknek és egy vicces kérdést sem értenek.. Szerintem itt az ideje már a világvégének,mert szárazak vagytok,mint a tegnapi vörösborom.
2020. júl. 18. 23:42
 20/36 anonim válasza:

Csapd ki magad haver és inkább igyál meg valamit. Hidd el jobban jársz.

Na mi lesz?

2020. júl. 18. 23:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!