Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Ismerkednétek egy...

Lányok! Ismerkednétek egy ilyen bátor lovaggal?

Figyelt kérdés

Sokaktól hallom, meg láttam is pár olyan meme-et, ahol a sötétben az emberek félnek a démonoktól és a takaró alá bújnak. Nos, én nem ijedek meg az ilyen helyzetekben, takaró alá sem rejtem el tökéletes testem, ami nektek, lányoknak még inkább előnyös lehet, mert meztelenül alszok általában nyáron.

Szóval ha akarsz egy bikát, aki hajnal 2-kor pókjárásban is körbemegy a sötét házban, akkor ez ma a te napod, megtaláltál.

Néhány fontos tulajdonságom ezen kívül: kedves, odaadó, vicces és hűséges vagyok, utóbbival nincs nehéz dolgom, hiszen valamiért a remek tulajdonságaim ellenére sem kellek a kutyának sem. Biztos arra gondolsz, hogy a külsőm miatt, de nem, az is tökéletes, a leányzókkal lehet a baj.

Elvárásom sincs sok: legyél nagyon szép, gazdag, okos meg minden ilyen, azért valahogy mutatnod kell mellettem nyilván. Becsülj meg, tudd, hogy ilyen lehetőség nem sok van az életben, mint én. Legalább szimuláld, hogy féltékeny vagy, hadd érezzem, hogy talán kellenék másnak is, és neked is én vagyok a legfontosabb.

Ha felkeltette ez a kandúr az érdeklődésed és a vágyaimnak is megfelelsz, akkor írj egy üzenetet privátban.


2020. júl. 18. 21:44
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
Bájgúnár
2020. júl. 18. 21:49
 2/36 anonim válasza:
Nem,mert ronda,csóró és hülye vagyok.
2020. júl. 18. 21:53
 3/36 anonim válasza:
Jééézus.... 😕😕😕😂😂😂
2020. júl. 18. 22:08
 4/36 anonim válasza:

"a leányzókkal lehet a baj."

Hát, végig olvasva a saját magadról áradozást...ekkora egóval nem csoda, hogy nem kellesz a kutyának sem. N

2020. júl. 18. 22:13
 5/36 anonim válasza:

"hajnal 2-kor pókjárásban is körbemegy a sötét házban"


Wow, te egy démon vahy? Ez olyan mint a conjuring-ba a kislány xdd

2020. júl. 18. 22:14
 6/36 A kérdező kommentje:
5: lehet, hogy csak áldozatokat gyűjtök akiket megszállok, ne leplezz le.
2020. júl. 18. 22:16
 7/36 anonim válasza:

Bocsi, de kifejtetted a tulajdonságok közül az egoistát.

Ezért nem kellesz senkinek.

Egyébként az anyagi körülményeim jók, mások szerint jól nézek ki, de ilyen pasi nem kell. Erről lecsúsztál, haver.

A korodat viszont jó lenne tudni.

16/l

2020. júl. 18. 22:17
 8/36 A kérdező kommentje:
Pont 16 vagyok én is, és nem vagyok egoista, ez csak egy természetes önkép. Lehet adok belőle kicsit neked is, ha csak mások szerint nézel ki jól. Mondjuk most, hogy belegondolok lehet elgondolkozok azon amit írtál, és megváltozok érted. Vehetem a zakót az esküvőre?:D
2020. júl. 18. 22:23
 9/36 anonim válasza:
Komolyan senki nem ismeri fel a trollkodást? XD
2020. júl. 18. 22:24
 10/36 anonim válasza:
Van hova fejlődnöd, kölyök...
2020. júl. 18. 22:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!