Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Annyi fiú van aki csak szórako...

Annyi fiú van aki csak szórakozik a nőkkel én meg csak 1et szeretnék egy társat aki ott van velem jóban rosszban és szeret, akivel elkezdhetnék élni, nem tudom ki értett meg engem vagy ki van így hasonlóan mint én? koszonom hogy elolvastad. 17f

Figyelt kérdés
2020. júl. 3. 09:07
 1/7 anonim válasza:
Én is ebben a cipőben járok, átérzem. Volt egy osztálytársam aki folyton átverte a barátnőit, volt, hogy meg is ütötte őket még se hagyták el. Én meg aki tök normális volt a nőkkel sosem vettek komolyan. A legtöbb csajnál rögtön friendzone-ba kerültem. Most próbálom változtatni magamon egy kicsit.
2020. júl. 3. 09:15
 2/7 anonim válasza:
Most pasit keresel, vagy nőt?
2020. júl. 3. 09:16
 3/7 A kérdező kommentje:
2/2 nyilván nőt :)
2020. júl. 3. 09:36
 4/7 A kérdező kommentje:
1 es válaszoló! Eloszor is koszonom a választ másrészt mit értesz az alatt hogy változtatsz magadon?
2020. júl. 3. 09:38
 5/7 anonim válasza:
Már jó néhány hónapja sportolok, egész jó testem lett ez idő alatt, úgy tűnik jó genetikám van hozzá. Emellett mindig nagyon röviden hordtam a hajam ami nagyon nem állt jól, most sokkal előnyösebb, hogy hosszabbra hagyom. Személyiségre is törekszem, hogy változzak mert elég introvertált személyiség vagyok, most próbálok több programra eljárni, meg fent vagyok tinderen és badoon. Mostanában egész sok matchet össze szedtem, már csak meg kellene próbálni valami jó nyitószöveggel kezdeni.
2020. júl. 3. 09:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. júl. 3. 09:56
 7/7 anonim válasza:

17 évesen te tul komolyan veszed a dolgokat.

Ilyen,hogy jóban,roszban,szeret,elkezdeni együtt élni..


Ezek valami rossz szerelmes ponyvaregényt idéző gondolatok.

A hozzádvaló lányok nem családot akarnak veled alapítani,hanem pontosan hogy szórakozni egyelőre!


Lazíts egy kicsit,és fogd fel játéknak,amit velük játszol,és érezd jol magad.


Nem maradsz le semmiről,ne parázz!Később eljön annak is az ideje,amikor komoly terveket kell szövögetni,és együttélni valakivel.

Ez még most korai.


50F

2020. júl. 3. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!