Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátok Közt vagy Jóban Rosszban?

Barátok Közt vagy Jóban Rosszban?

Figyelt kérdés

Nekem személy szerint a Jóban Rosszba jobban tetszik.

23L



2020. jún. 15. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Ha nézni kell, egyik se.


Statisztaként Barátok közt nagyon ritkán.

2020. jún. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Egyik sem.
2020. jún. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Jóban Rosszban
2020. jún. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Egyiket se szoktam annyira nézni, régebben néztem a Barátok köztöt, a Jóban Rosszbanból pár részt láttam hébe-hóba, de egyáltalán nem jött be. Szóval nekem inkább Barátok közt.
2020. jún. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Barátok közt!
2020. jún. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Jóban rosszban. De miért pontoztatok le másokat? Ez megint egy eldöntendő kérdés. :D
2020. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Hogy is volt a South Parkban? Gennyes tus és redvás szendvics?
2020. jún. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nagyon nagy Jóban rosszban rajongó vagyok már hosszú évek óta. Mondhatni én Csillagkúton nőttem fel! :D


Még amikor csak 6-7 éves voltam (2008), akkor jó móka volt nagymamámmal nézni a tv-t, ő meg minden este nézte a sorozatot. Akkor még nyilván nem ismertem sem a szereplőket, sem a sztorit.

De napról napra egyre jobban megszerettem a sorozatot, és ez a mai napig sem változott!

Olyankor voltam mindig szomorú, amikor egy "kedvenc" szereplőm eltávozott a sorozatból. Emlékszem, amikor kicsi voltam, Ibojt nagyon "gyűlöltem" :)


De sajnos abban a legtöbb Jóban rosszban rajongó egyetért velem, hogy régen (KB. 10-11 évvel ezelőtt) sokkal izgalmasabb volt a sorozat. Most próbálnak belevinni egy kis izgalmat, a koronavírus által (És némileg ez sikerül is nekik).

2020. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Néha még a napokban is vissza szoktam nézni a régi részeket, és mosolyogva emlékszek vissza arra, hogy akkor még milyen izgalmas volt az élet Csillagkúton :)
2020. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Egyértelműen a Barátok közt.

A Jóban Rosszbant néztem régen. Mind a két műsort néztem. Fura volt, hogy megjelenik valami a Barátok köztben és 2 hónap múlva, ugyanaz a Jóban Rosszbanban is. Ezt még úgy el tudtam feledni, ámde egyre rosszabb lett a Jóban Rosszban. Ugyanaz volt mint a Barátok köztben rosszabb minőségben.

A Barátok közt szerintem mostmár lényegesen jobb. Izgalmasabb, viccesebb és komolyabb dolgokról szól.

Persze, a vélemény egyéni.

A Barátok közt nem unalmas, nem laposodott el. Az új részek fenomenálisak.

Szóval Barátok közt😊

2020. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!