Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Pasik, ti melyiket választanátok?

Pasik, ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Szavazzatok!!!
2020. jún. 26. 21:01
1 2
 11/13 anonim válasza:

7 es,

az ismerkedés kategóriában nem lehet pontozni,

2020. jún. 27. 07:59
 12/13 anonim válasza:
#8 Akaraterőel a hűtő megtámadására? Inkább legyen csúnya jó testtel, az arcán az ember nem tud változtatni, a kövérségen igen, igénytelenség.
2020. jún. 27. 11:02
 13/13 anonim válasza:

Én eskü nem tudom. Nekem rusnya fej bomba testű nem volt még, mivel ha tényleg szeretsz valakit akkor így is úgy is szépnek találod. Ilyen "mélyen érzékeled a szépséget" szitu. Testre saját tapasztalat, hogy akin van mit fogni, nem teljesen tökéletes, sokkal jobb társ, mint aki el van szállva magától és a sminken, tárgyakon, anyagi múló dolgokon nem át látó "bébi". Szóval ha meg van az affinitás valakivel onnantól határ a csillagos ég. Meg az olyan csajok, akin van mit fogni, nem az egészségtelenre gondolok itt, azoknak van dumajuk az biztos, szeretem én is ha egy lány vicces, humoros.


23

2020. jún. 27. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!