Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik! Melyik csajt választaná...

Pasik! Melyik csajt választanátok?

Figyelt kérdés

Egy kövér, de életvidám, mosolygós lányt

vagy

egy vékony, de folyton lehangolt depressziósat?


Olyan válasz nem jöhet, hogy "lefogyasztom a kövért", ebből a kettőből lehet választani. És harmadik "c" lehetőség sincs, aki vékony és vidám is egyben!



2015. márc. 30. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2.
2015. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
A kövér csajt is meg lehet dugni:-)
2015. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2. Én is folyton lehangolt vagyok, jól összeillenénk.
2015. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kettesfélével már volt dolgom. Nem volt vele különösebb bajom.
2015. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban tetszik és közelebb áll hozzám a személyisége, habár ha a kövér túl kövér akkor ki van zárva természetesen, egy nőnemű lény adjon már magára, nem kell topmodellnek lenni de egy átlagos hozzávaló kinézet legyen már meg.
2015. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Első

Mert ha egy lehangol depressziós *icsa akkor úgy szar vele az élet, ezért inkább az élet vidámat.

2015. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudom,hogy nincs harmadik opció,de ez a két lehetőség nem életszerű.Ezek a tulajdonságok általában nem így párosulnak.Olyan ez mint valami sci-fi,az életben ez másképp van.
2015. márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Interferencia ***** válasza:
1.
2015. márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Kövér sem kéne, mert nem rajongok a malacokért, és depressziós pszichopata sem, még akkor sem, ha bombanő.
2015. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Külsőre a vékony és a kövér is egyformán taszít. Legyen nőiesen izmos, formás, de most ugye ez nem opció...


Tehát eddig 0-0.


A depressziós demotiválna, lehúzná az én hangulatomat is, ami általában így sincs a helyzet magaslatán, úgyhogy az sem.


Tehát a vékony lehangolt csaj -2, a dagadt pedig 0 (dagadt (-1) + mosolygós 1).


Ha az életem függne tőle, akkor nyilván ezek alapján a dagadt, persze attól is függ, hogy mennyire dagadt. Egyébként nem reális a helyzet, mivel a dagadtat tényleg le lehetne fogyasztani.



Azt hiszem kiverném. Az lenne a tökéletes megoldás.

2015. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!