Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik! Melyik csajt választaná...

Pasik! Melyik csajt választanátok?

Figyelt kérdés

Egy kövér, de életvidám, mosolygós lányt

vagy

egy vékony, de folyton lehangolt depressziósat?


Olyan válasz nem jöhet, hogy "lefogyasztom a kövért", ebből a kettőből lehet választani. És harmadik "c" lehetőség sincs, aki vékony és vidám is egyben!



2015. márc. 30. 20:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Olyan opció van, hogy egyiket sem, mert egyedülálló, szűz agglegényként akarok meghalni? :D

Amúgy ha mindenképp választani kell, akkor valószínűleg 1-el tudnám magam jobban elképzelni. Optimista, agyament humorú személyiség vagyok, aki élvezi, ha megnevettethet másokat, ugyanakkor a mélyebb érzelmek felismerésében és kezelésében nem vagyok toppon, így a 2. mellett valószínűleg folyton stresszben lennék, mert félek, hogy megbántom valamivel, meg úgy érzem, nem igazán tudok a segítsége-támasza lenni. És persze nekem is szükségem van rá, hogy egy nehéz nap után élénk, vidám környezetben lazíthassak.

Másrészt ha a 2. ténylegesen, a szó orvosi értelmében depressziós és egyedülálló, akkor párkeresés előtt amúgy is érdemesebb lenne előbb a problémáit megoldani.

#7.: Aki megfelelési kényszeres a társadalmi ideálképek felé, azoknál valóban fordítva lehet ("kövér vagyok, jajj, jajj, mindjárt felvágom az ereim" vs. "ezzzazzzz, nem is mér a mérleg vasaltorrú bakancs nélkül, mehtünk bulizniiii"). Ugyanakkor ha abból indulunk ki, hogy a két nőnek van egy alap érzelmi alkata és ez határozza meg a viselkedését, akkor teljesen helytálló, hogy az állandóan levert embernek rossz az étvágya, talán valamennyi önsanyargató hajlam is van benne, emiatt pedig sovány és gyenge lesz, míg az életvidám, optimista, az életet szó szerint is habzsoló fél szinte természetes, hogy felszed több-kevesebb túlsúlyt. (Hacsak az életereje és lelkesedése nem terjed ki az egészséges életmódra és mozgásra is, ami könnyen lehet, de nem törvényszerű) Amúgy meg nyilván összetettebben közelíti meg a kérdést, mint hogy a kövér vidám, a sovány depis, de azért érdekes és idevág ez is: [link]

2015. márc. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az életvidám lány sem mindig vidám, mosolygós, valamint a depressziós sem mindig "depis"...főleg, ha segítséget kap, és kigyógyul belőle. Szóval tényleg nem életszerű kérdés. De ha csak így, ez a két opció van, hát nem tudom...
2015. márc. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kover sajnos nem kell.
2016. jún. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!