Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Normális ebben az esetben ha...

Normális ebben az esetben ha az érzem hogy sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Kevés lánnyal ismerkedtem eddig. De én úgy látom hogy a lányok többsége nem illik hozzám, nem tudnék velük párkapcsolatot elképzelni.

Én eléggé érzelmes, őszinte vagyok, ilyen barátnőt is szeretnék. De a legtöbb lányt felszínesnek és kicsit beképzeltnek látom. Nekem az egyszerűbb, nem a legdivatosabb, legfeltűnőbb lányok tetszenek.

23 éves vagyok, de eddig nem volt párom :(


2020. jún. 26. 20:03
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ne ásd el magad, én is így voltam vele sirattam magam, hogy nem lesz senkim, aztán rájöttem, hogy egyedül sem olyan rossz és elkezdtem önfejlesztő könyveket olvasni. Én sem szeretem a felszínes kapcsolatokat, sem a nagyképű embereket. Elkezdtem vizsgálni magam, hogy miért van az, hogy nekem még senkim nem volt, miért nem talál rám senki, nem járok bulizni, nem járok társaságba nagyon, nem szeretek társaságba járni és azt hiszem nem vagyok elég nyitott sem és kifejezetten szép sem. Én már egy kicsit elengedtem ezt a dolgot, úgy vagyok vele ha jön jön, ha nem akkor így kell lennie. Ne feszülj rá, sosem tudhatod kihez, mikor sodor az élet. Építsd magad és ne tartsd cikinek lehet ez is gátol. Sok sikert. :) -22/L
2020. jún. 26. 20:19
 2/6 anonim válasza:
Szerintem a kérdező és az 1. ismerkedjetek meg. Belsőre összeilletek.
2020. jún. 26. 20:34
 3/6 anonim válasza:
Ezt 10 mondatból szűrted le?
2020. jún. 26. 21:56
 4/6 anonim válasza:
Igen
2020. jún. 26. 22:22
 5/6 anonim válasza:
Én ugyanez csak lányba. Úgy érzem senki sem fog ÚGY szeretni és kezdem feladni. (Nem akarok macskás néni lenni!!)
2020. jún. 27. 02:30
 6/6 anonim válasza:
Kedves kérdező, ha gondolod, nekem írhatsz. :) 19/L
2020. jún. 27. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!