Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az normális ha sok lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha sok lány barátom van? (18F)

Figyelt kérdés

Általánosban és most gimnáziumban is sok lány barátom van/volt. Mindkét nemmel jól ki tudok jönni, vannak fiú barátaim is, a jobb barátok között is, de összességében több a lány.

Kisebb koromban általában a nővéremmel és az unokatestvéremmel (aki szintén lány) játszottunk együtt. Talán ehhez lehet köze?

Van ennek valami vonzata, vagy "speciális" hatása az életemre, vagy jelent-e valamit?

Egyenként még nincs barátnőm és nem is volt, persze volt már aki tetszett, de eddig nem alakultak szerencsésen a dolgok.

Ide tartozó apró kérdés, akkor most fiú-lány barátság mennyire létező?

Szerintem van, mert én a lány barátaimra nem gondolok úgy, de sok helyről hallja az ember, hogy ilyen nincs.



2020. jún. 9. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Én személy szerint úgy gondolom, hogy fiú - lány barátság nincs. Az egyik fél előbb utóbb többet fog érezni, akár bevallja magának, akár nem.

Ennek pedig nincs nincs ráhatása az életedre. Haverkodjatok meg minden, csak számolj azzal, hogy lehet, hogy tetszeni fogsz nekik idővel.

2020. jún. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem igenis van fiu és lany között barátság anélkül h az egyik fel tobbet érezzen. Nekem is van egy nagyon régi barátságon egy fiúval és egyikünk se érez tobbet barátságnal. Ez egyen függő szerintem kinek h válik be.:)
2020. jún. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Igen, normális és igen, lehet köze ahhoz, hogy kiskorodban is lányok között voltál. Nekem az ikertesóm fiú, sokat lógtam vele és a barátaival, minden fiús játékot/mesét ismertem, úgyhogy mindig is voltak fiú barátaim, a legjobb barátom is fiú.

Eddig ez egyik kapcsolatomba se zavart bele, ha a párom ellenezné, akkor azonnal kidobnám, mert egy 10+ éves barátság többet ér egy fiúnál.


18/l

2020. jún. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen normális. Én is az egyetemen kb csajokkal vagyok körbevéve órákon 😂 Már a haverjaim szívatnak, hogy háremem van 😂 De semmi ilyesmi, 1 iránt sem érzek pluszba, meg szerintem ők se és teljesen jól megvagyok velük
2020. jún. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem örülj neki!

Van fiú lány barátság, viszont mivel sokat beszélgettek, és megismernek téged, nagy eséllyel belédszerethet valamelyik, és felszedni is könnyebb lesz.

2020. jún. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy pont olyan ismerősöm, mint te. 18 éves fiú ő is, aki ugyan így van vele. Csak lányokkal barátkozik, velük érzi jól magát. Neki is van egy nővére, aki az egyik legjobb barátnőm, és sokat volt velünk a fiú kisebb korában. Szerintem ebben semmi rossz nincs. Éld úgy az életed, hogy neked legyen jó.
2020. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Elég fura, ha egy fiú meg egy lány barátok és nem történik semmi köztünk. Nekem, ha lenne fiú barátom, nem tartana pár napig, és nyomulnék, akárhogy is nézne ki.
2020. jún. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
83%
Szerintem is van fiú-lány barátság. És nem kell aggódni, teljesen normális, hogy ennyi lány barátod van.
2020. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Nekem is sok lány barátom van (fiú vagyok) és velük van amit sokkal jobban megtudok beszélni és létezik fiú lány barátság
2020. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!