Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az miért felszínes ha nekem...

Az miért felszínes ha nekem általában a jó pasik tetszenek?

Figyelt kérdés

Nem értem azokat akik ezt mondják, ők olyannal vannak akiktől undorodnak, nem jön be nekik?

Most éppen egy vékonyka igénytelen pasi küldött el a picsába mert gyorsan leráztam, hiszen sokkal jobb férfiakkal beszélgetek.

Engem nem érdekel az sem ha nagyon szegény, az sem ha wc szerelő vagy ilyesmi, de nézzen ki úgy hogy megindítsa a fantáziámat.

Különben ha nem tetszik, akkor hogy izguljak fel rá pl? Egyenlő a pocsék szexuális élettel.

És ezek a férfiak pl miért nem edzik ki magukat ahelyett hogy a nőket szidják hogy nem döglenek értük?



2020. jún. 22. 14:27
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Mindenkinek más tetszik. Én például undorodom a kigyúrt férfiaktól, mindig egy lefóliázott nyers csirkehús jut róluk az eszembe, nagyon taszítanak. Ráadásul a kigyúrt pasik buták, mint a föld, én pedig az okos férfiakat szeretem. Szóval ami neked igényes, az nekem éppen igénytelen. De így szép az élet, szomorú lenne, ha mindenkinek ugyanaz tetszene.
2020. jún. 22. 15:38
 12/23 anonim válasza:

Igazad van, legyen jóképű és legalább 20 cm-es farka...én is erre indulok be.


21/L

2020. jún. 22. 15:44
 13/23 anonim válasza:

Ha mellette vannak személyiségbeli elvárásaid is, akkor nem vagy felszínes.

Az csak természetes, hogy senki sem akar olyannal összejönni, akihez nem vonzódik szexuálisan!

2020. jún. 22. 16:04
 14/23 anonim válasza:
Tényleg, anyám, te mit tudsz letenni az asztalra?
2020. jún. 22. 16:13
 15/23 anonim válasza:
Mert felszínes ember az, aki csak a külső látszattal törődik. Ha nem értesz egy szót, máskor lapozd fel az értelmező kéziszótárt, vagy keress rá a google-lel.
2020. jún. 22. 16:26
 16/23 anonim válasza:

Ez teljesen rendben van. Persze, hogy más, belső értékek is fontosak, de azokat csak később ismerjük meg. A külső adottságok azok, amiket először látunk.

72N

2020. jún. 22. 17:22
 17/23 anonim válasza:
Ha te is fullos, 10/10es nő vagy, akkor nem felszínes, hiszen csak azt várod el amit te is nyújtani tudsz. Ha ennél rosszabbul nézel ki, akkor viszont ez.
2020. jún. 22. 17:46
 18/23 anonim válasza:
Nem azért vagy felszínes mert jó pasit keresel, hanem a stílusod miatt ami osztályon aluli.😄
2020. jún. 22. 18:08
 19/23 anonim válasza:
Napi trollkérdés megvan :) Bár látom azért páran beugrottak neked, ügyes vagy.
2020. jún. 22. 18:43
 20/23 anonim válasza:

A felszínesség nem egyenlő a jól kinéző férfit választani akarással.


Amúgy miért baj a felszínesség? Mit számítanak a belső értékek, 1-2, maximum 2-3 év alatt a legtöbben úgyis elhasználják egymást és újabb "virágra" szállnak meg kalandozásba kezdenek. Persze mindenki arról papol, hogy ő bizony nem felszínes, mintha egy életre választanánk párt

2020. jún. 22. 23:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!