Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az miért felszínes ha nekem...

Az miért felszínes ha nekem általában a jó pasik tetszenek?

Figyelt kérdés

Nem értem azokat akik ezt mondják, ők olyannal vannak akiktől undorodnak, nem jön be nekik?

Most éppen egy vékonyka igénytelen pasi küldött el a picsába mert gyorsan leráztam, hiszen sokkal jobb férfiakkal beszélgetek.

Engem nem érdekel az sem ha nagyon szegény, az sem ha wc szerelő vagy ilyesmi, de nézzen ki úgy hogy megindítsa a fantáziámat.

Különben ha nem tetszik, akkor hogy izguljak fel rá pl? Egyenlő a pocsék szexuális élettel.

És ezek a férfiak pl miért nem edzik ki magukat ahelyett hogy a nőket szidják hogy nem döglenek értük?



2020. jún. 22. 14:27
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

Mindig vannak lúzerek, akik bombanőt várnak el alanyi jogon, de csúnya, igénytelen lányok is tudnak ám akarni adonisz pasit.

Most lehet lepontozni, szemétnek elhordani, aki akarja, nyugodtan. De akkor is úgy gondolom, hogy minden ember elsősorban a saját “súlycsoportjában” keresgéljen, ne pedig alanyi jogon várja el, hogy sokkal jobb külsejű pasik/nők érdeklődjenek utánuk. Ha ez mégis megtörténik, az nagyon jó, éljünk vele, de ne ez legyen már az alap.

Mivel nem láttalak se téged, se a srácot, ezt nem kell személyes támadásnak venni, ha rád ez nem igaz.

2020. jún. 22. 14:44
 2/23 anonim válasza:

Teljesen normális, hogy neked a jó pasik tetszenek. Gondolom nem csak a külsejük érdekel, azért vannak egyéb elvárásaid is.


Akkor lennél felszínes, ha csak a külseje meg a pénze érdekelne, a többit meg letojnád.


Bár az, hogy ki a "jó pasi", az mindenkinél mást jelent. Aki szerintem jó pasi, az lehet, hogy sterinted vékony és igénytelen. De ez természeted, nem vagyunk egyformák.

2020. jún. 22. 14:46
 3/23 anonim válasza:
#1-es: ebben a kategóriában nem tudnak lepontozni. A válaszoddal amúgy egyetértek.
2020. jún. 22. 14:47
 4/23 anonim válasza:
Alapvetően azért tűnhet felszínesnek a dolog, mert esélyt sem adsz az "alacsonyabb kategóriájú" férfiaknak, holott ha megismernéd jobban, lehet, hogy nagyon kellemeset csalódnál benne. Azért, mert valaki azt mondja, hogy felszínes a dolog, nem jelenti azt, hogy ő olyannal vann, aki nem jön be neki, csak éppen más a fontossági sorrendje.
2020. jún. 22. 14:49
 5/23 anonim válasza:

Most kérdés, kinek mi a jó pasi, ugye. Mert lehet, aki nekem az, neked abszolút nem jön be, aki pedig neked tetszik, az nekem nem jön be. Szerintem azzal semmi baj, ha az embernek van igénye, vannak elvárásai. Nyilván egy mekin élő, 100 kg-os nő ne akarjon egy egészséges, kigyúrt faszit (amíg nem kezd változtatni). Ez most szélsőséges példa volt, de a lényeg érthető.

Az emberek felszínesek, és szeretnek mutogatni. De én még nem talàlkoztam olyan emberrel, aki egy bűzölgő, lusta, koszos emberrel van együtt, mert milyen szép a lelke...

Szerintem mind ismerjük: a külső megfog, a benső megtart, a jó szex hozzàláncol. Lehetne ezt még ragozni, de ez a lényeg.

2020. jún. 22. 14:53
 6/23 anonim válasza:
Te dolgod. Azzal vagy, akivel akarsz.
2020. jún. 22. 14:57
 7/23 anonim válasza:
Megfordítanám a kérdést: miért várják el a nők, hogy ha nem jönnek be, akkor is vonzódjak hozzájuk? Hiába kedves meg aranyos, de ha nem izgat fel valaki szexuálisan, akkor barátság lehet belőle max.
2020. jún. 22. 15:05
 8/23 anonim válasza:

Miért felszínes?


Mert a hosszú kifakadásodban semmit nem mondtál a fickó értelmi képességeiről, vagy épp az érzelmi intelligenciájukról.


Hát ezért vagy felszínes.

2020. jún. 22. 15:11
 9/23 anonim válasza:
7 miért kell MINDEN pasis kérdésbe belekeverni a nőket...? Tegyél ki külön kérdést, oda meg mennek majd a pasisok... jó lesz?
2020. jún. 22. 15:12
 10/23 anonim válasza:

Ha csak a külső alapján ítélsz, és nem számít, hogy milyen a személyisége, az intelligenciája, akkor igenis felszínes vagy.

Persze ettől még összejöhetsz egy hozzád hasonlóan felszínes, jó pasival, de mivel csak a külsőd miatt lesz veled, úgy 30 felett te már el is áshatod magad.

2020. jún. 22. 15:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!