Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire szamitanek kaposnak...

Mennyire szamitanek kaposnak a huspiacon?

Figyelt kérdés

Rovid jellemzes rolam:


Korai huszas srac vagyok, aki nemreg lepett ki a tinikorbol.

Evek ota dolgozok, de baratsagok es parkapcsolat teren sajnos mar 15 evesen elakadtam es azota se nagyon megy ez a vonal.

Gyakorlatilag minden teren szuz vagyok. :D

Erdeklodesi koreim szama korlatozott, annyi az elonyom, hogy legalabb viszonylag ertelmes vagyok. Kinezetet tekintve atlagos vagyok.

Az eletem nem tul izgalmas, igy ha a "mi tortent ma veled?" kerdest nem igazan nekem talaltak ki.

Nagyreszt impotens es szorongo vagyok

Lanyok teren is eleg egyedi az izlesem, mert legjobban a dominak vonzanak, a sima vanilla dolgok kevesbe hatnak meg.


Mekkora potencial rejtozik bennem? Egy 10es skalan legalabb a 2es megutom, mar ami a tarskeresesi dolgolat illeti?


2020. jún. 21. 18:48
1 2
 11/13 anonim válasza:
Jaj, te elveznel egy jo kis lepontozast? Nem teszem meg.
2020. jún. 22. 01:05
 12/13 anonim válasza:

Mondjuk nem túl megnyerő dolog, hogy közlöd hogy nagyrészt impotens vagy. Mondjuk nem tudom hogy lehet valaki néha impotens néha nem.


Szorongós. Jó lenne tudnod, hogy mikor milyen helyzetekben kezdesz el szorongani, és mi váltja ki, mitől félsz. Ezen lehet dolgozni, és igen, ez a rész fejben dől el.


Azt pozitívumnak tartom, hogy a szex terén tudod mit akarsz, mire vágysz. Esetleg próbálkozz erre kitalált oldalakon ismerkedni, pl smpixie, bár ott inkább csak a szexre keresnek az emberek partnert.


A sulis részre annyit tudok mondani, hogy jó dolog hogy tanult vagy, de erre továbbra is azt mondom, mint mindenkinek aki nagyra tartja magát a diplomájával, hogy észt nem adnak vele, ez csak annyit jelent, hogy volt segged plusz 4 évig ülni. Ettől még lehetsz hülye és egy barom. Ezt nem tudhatom, mert nem ismerlek.


A kinézetedre nem tudok mit mondani, mert nem látok rólad képet. Lehet hogy nem nézel ki rosszul, csak előnytelenek a fényképek, vagy a ruházatod nem passzol hozzád, nem áll jól.


Összeségében 5 pont a 10-ből így látatlanban és téged nem ismerve.

2020. jún. 22. 06:08
 13/13 anonim válasza:

hello Christian. 😂

csak nem mrs.Robinsont keresed? 🤣🤣

2020. júl. 14. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!