Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt lányok, nők hasonló...

Vannak itt lányok, nők hasonló problémával?

Figyelt kérdés

5 éve vagyok egy kapcsolatban, ami az elején nagyon jól indult, napi 4-5 menet, aztán az évek során a szeretet egymás felé megmaradt, szexuális téren viszont teljesen kimúlt, havi 1-2 alkalom a jelenlegi átlag. Borzasztó nehéz ez a szituáció. A kötődés egymás felé megvan, de ez a helyzet már nem csak fizikálisan, szellemileg is megvisel, és nincs senki, akivel megvitathatnám.


Szívesen beszélgetnék valakivel a szebbik nemből, aki hasonló helyzetben van.

Ha van kedved írj, nem baj ha idősebb vagy fiatalabb vagy.


27F


2020. jún. 17. 20:58
 1/9 anonim válasza:
Megmondalak a baratnodnek!
2020. jún. 17. 21:49
 2/9 anonim válasza:

Hasonlóan vagyok, csak nekem havi 1-2 sincs, mivel párom sincs. Engem is nagyon megvisel, de ez van.

Idősebb vagyok.

2020. jún. 17. 22:40
 3/9 anonim válasza:
Vele beszéltél már erről? Nem lehetséges, hogy szeretője van és ezért utasít téged vissza?
2020. jún. 18. 01:13
 4/9 anonim válasza:
Szóval szeretőt keresel...!
2020. jún. 18. 03:33
 5/9 anonim válasza:
Nekem csak volt hasonló helyzetem, egy kapcsolatért tenni kell. Egy idő után meg extra erőfeszítést igényel. Próbálj meg beszélni a barátnőddel erről, próbáld meg kicsit izgalmasabbá tenni a kapcsolatotokat, mert bizony el tud laposodni, és egy huszonévesnek még nagy igénye van a szexre. Nem feltétlen kell mindig rossz dolgogra gondolni. Mondom ezt nőként.
2020. jún. 18. 11:03
 6/9 anonim válasza:
Nekem hasonló a helyzetem, azzal a különbséggel, hogy nálunk már egyáltalán nincs szex. 40N
2020. jún. 18. 14:43
 7/9 anonim válasza:

Beszéltél már erről a barátnőddel?

Egy idő után megmarad a szeretet igen, a szex kevésbé lesz fontos.

De ha csak az egyik fél igényli jobban az nyilván nem jó.

Beszélj vele erről.

2020. jún. 18. 17:18
 8/9 anonim válasza:
Nálunk egyáltalán nincs már. Nem ismerkedem, de ha csak lelkizni akarsz, akkor írj nyugodtan.
2020. jún. 20. 16:22
 9/9 anonim válasza:
Úgy néz ki nem vagyok egyedül férfi létemre,pedig mindent megprobáltam,igaz nőkhöz szólt a kérdés de érdekel a dolog hátha kerül megfelelő hozzászólás,tanács. F
2021. máj. 4. 22:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!