Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasfájás, mi lehet? Van itt...

Hasfájás, mi lehet? Van itt aki hasonló problémával küzd?

Figyelt kérdés
Kedves olvasók.A problémám a következő. Kb 3 éve kezdődött. Állandó székrekedéssel küzdök, mindemellett visszatérő hasfájással. Reggelente ha kihagyom véletlen a wc-t, a későbbiekben egyből hasfájás alakul ki, amely az egész napom elrontja. Kellemetlen érzés lesz a hasamba, pufadás, morgás.Mindemmelett sűrűn nem megy a székelés. A székletem sárga nyákos. Természetesen többször is kivizsgáltak.Voltam gyomortükrüzésen, hasi ultrahangon. Vizsgálták a tejcukor érzékenységem, liszt, stb. De minden eredmény negatív. A vérképeim is jók lettek. Teljesen el vagyok keseredve, mert olykor nagyon elviselhetetlen fájdalmaim vannak. Mindemellett sajnos aranyerem is van. Az egyik ismerősöm azt mondta ez lehet IBS. Van itt aki hasonlő problémával küzd?

2020. máj. 10. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Néhány évvel ezelőtt engem IBS-el diagnosztizáltak. Több napig nem volt székletem, utána pedig ha megindult, akkor egymás után 6 alkalommal mentem, általában éjjel és görcsöltem, mint az állat, sőt, én hánytam is közben, puffadtam, sokszor teltségérzetem volt. Kaptam rá gyógyszert, amit szedtem egy jó darabig, aztán el is tudtam hagyni a gyógyszert, mivel utána teljesen megváltozott az életem. Így a táplálkozásom és a mozgás is több lett. Azóta nincsenek ilyen problémáim, rendszeres a napi nagy dolog is. :)
2020. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló. Sajnos velem is hasonló van.Hányingerem van, teltségérzetem, zuborog a hasam. Sajnos nem bírom már.Van hogy nagyon rosszul vagyok.Megkérdezhetem, hogy milyen gyógyszert szedtél? Illetve azon kívül kipróbáltál mást is?
2020. máj. 10. 16:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológus írta fel, vényre kapható gyógyszer, úgyhogy hiába is írom le a nevét, úgysem tudod orvos nélkül beszerezni. :)
2020. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!